ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kalendarz Create Yourself 2020 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Mateusz Grzesiak
  Okładka książki/ebooka Kalendarz Create Yourself 2020

  Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

  Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

  Okładka książki Kalendarz Create Yourself 2020

  Wydawnictwo:
  Onepress
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  464
  Druk:
  oprawa twarda
  Wyłącznie

  W tym roku postaw na rozwój!

  Dr Mateusz Grzesiak ma dla Ciebie niezwykłą propozycję — Kalendarz Create Yourself będący jednocześnie poradnikiem rozwojowym i planerem.

  Z jego wykorzystaniem będziesz pracować po kolei nad najważniejszymi obszarami Twojego życia. Od usprawnienia metod planowania w styczniu, przez poprawę relacji z ludźmi w czerwcu, po lepszą komunikację w grudniu — codziennie, krok po kroku, będziesz podnosić swoje kompetencje w życiu prywatnym i zawodowym. 

  Korzystaj w pełni z tego kalendarza — czytaj, analizuj, notuj, wykonuj zadania. W środku znajdziesz konkretną dawkę wiedzy z zakresu psychologii, zarządzania, marketingu i coachingu oraz innych dziedzin przydatnych w samorozwoju. Oto narzędzie do samokształcenia, pozwalające ambitnym ludziom zwiększać skuteczność w zakresie kompetencji społecznych. 

  Rady dr. Grzesiaka:

  1. Zapisuj w kalendarzu własne wnioski i spostrzeżenia dotyczące obszaru, nad którym obecnie pracujesz.

  2. Starannie planuj to, co masz zrobić konkretnego dnia. Spójrz na swój rozwój z perspektywy miesiąca.

  3. Zapisuj dokładne cele na dany miesiąc, np. marzec - poprawię swój angielski, kwiecień - zrobię wszystkie badania lekarskie, które wcześniej zaniedbywałem, etc.

  4. Nie zapominaj o uzupełnieniu listy "to do" i aktualizacji wykonanych działań.

   

  O autorze

  Dr Mateusz Grzesiak — psycholog, wykładowca akademicki. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie oraz doktorem nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Szkoli międzynarodowo od kilkunastu lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Jako terapeuta wspiera ludzi w rozwiązywaniu problemów osobistych, a jako konsultant pomaga organizacjom osiągnąć zaplanowane cele w zakresie zarządzania i marketingu.

  Napisał 21 książek, spośród których najpopularniejsze to: Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją; Fast Languages. Szybka nauka języków obcych; Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą. Wiele z nich zyskało status bestsellerów sprzedaży i zostało nagrodzonych. Dr Mateusz Grzesiak w znaczący sposób przyczynił się do powstania, a następnie spopularyzowania rynku rozwoju osobistego w Polsce.  Media nazywają go „najpopularniejszym psychologiem w Polsce”.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint