ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Strefa Biznesu :: ebooki i audiobooki w Twojej firmie

  Custom Publishing :: ebooki i audiobooki dla biznesu i Twoich klientów

  Custom publishing to tworzenie publikacji (elektronicznych i drukowanych) dla partnera biznesowego. To nowy kanał marketingowy, który w subtelny, a zarazem bardzo skuteczny sposób doda marketingowym działaniom publicity, wesprze promocję sprzedaży, zbuduje wizerunek firmy odpowiedzialnej i inwestującej w rozwój klienta. W pojęciu tym mieszczą się zarówno publikacje trafiające na rynek elektroniczny i wydawniczy, w których w dogodny dla siebie sposób prezentujesz produkty i usługi Twojej firmy, jak i publikacje przygotowane specjalnie na potrzeby promocji produktów lub usług Twojego przedsiębiorstwa.

  Ebookpoint BIBLIO :: Internetowa biblioteka profesjonalnych eBooków

  Ebookpoint BIBLIO to serwis działający na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci. BIBLIO czyli multimedialna biblioteka cyfrowa to usługa dostępna dla pracowników instytucji oraz czytelników bibliotek publicznych i akademickich.

  Ebookpoint BIBLIO to zbiór literatury zarówno specjalistycznej, edukacyjnej, jak i beletrystycznej, popularnej, poradników, przewodników i wielu więcej – na bieżąco uzupełniany o nowości w dniu ich wydania. Służy poszerzaniu kompetencji zawodowych i zdolności technicznych, ponadto skierowane jest do czytelników chcących zgłębiać swoje prywatne pasje i zainteresowania poprzez dostęp do literatury. Oferuje dostęp do ponad 21 tys. pozycji w trzech formatach: ebooki, audiobooki, kursy video.

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint