ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Formy płatności

  W ebookpoint.pl za zamówione eBooki możesz zapłacić przy użyciu elektronicznych form płatności. Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w ebookpoint.pl.

  Płatność elektroniczna

  Możesz zapłacić za książki bezpośrednio z konta w:

  Przelewy elektroniczne obsługiwane są przez PayU.

  Płatność kartą kredytową

  Możesz także zapłacić za eBooki kartą kredytową. Formularz zamówienia umożliwia podanie numeru karty w sposób bezpieczny za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego PolCard.

  Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.

  W ebookpoint.pl zapłacisz kartami wypukłymi: VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB oraz systemów krajowych: POLCARD, PBK Styl.

  Visa Classic MasterCard Diners Club
  JCB POLCARD PBK Styl

  Księgarnia akceptuje również inne karty płatnicze, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych

  Płatność przelewem (przedpłata)

  Możesz także zapłacić za eBooki przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.

  Płatności z PayPal

  Zamawiając ebooki i audiobooki możesz szybko opłacić zamówienie dzięki systemowi Płatności PayPal.

  PayPal to bezpieczeństwo i ochrona

  Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

  Jak skorzystać z PayPal?

  Aby opłacić zamówienie przy użyciu serwisu PayPal, niezbędne jest zaznaczenie opcji "Chcę fakturę VAT na dane osobowe". Wówczas w zakładce "Szybki przelew" aktywowana zostanie ikona umożliwiająca płatność PayPal. W przypadku produktów cyfrowych (ebooki, audiobooki, kursy) z opcji PayPal możesz również skorzystać klikając na karcie produktu przycisk "Kup 1-kliknięciem". W tej sytuacji konieczne jest uzupełnienie danych osobowych na koncie użytkownika.

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint