ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Formy płatności

  W ebookpoint.pl za zamówione eBooki możesz zapłacić przy użyciu elektronicznych form płatności. Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w ebookpoint.pl.

  Płatność elektroniczna

  Możesz zapłacić za książki bezpośrednio z konta w:

  Przelewy elektroniczne obsługiwane są przez PayU.

  Płatność kartą kredytową

  Możesz także zapłacić za eBooki kartą kredytową. Formularz zamówienia umożliwia podanie numeru karty w sposób bezpieczny za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego PolCard.

  Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.

  W ebookpoint.pl zapłacisz kartami wypukłymi: VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB oraz systemów krajowych: POLCARD, PBK Styl.

  Visa Classic MasterCard Diners Club
  JCB POLCARD PBK Styl

  Księgarnia akceptuje również inne karty płatnicze, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych

  Płatność przelewem (przedpłata)

  Możesz także zapłacić za eBooki przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.

  Mikropłatności YetiPay

  Możesz szybko opłacić zamówienie dzięki systemowi mikropłatności YetiPay, który działa jak elektroniczny portfel. Używając portfela YetiPay dokonasz błyskawicznej płatności w ebookpoint.pl za pomocą dwóch kliknięć „klik, klik – i kupione”. Płatność z YetiPay odbywa się w czasie rzeczywistym, a Twoje zamówienie zostaje natychmiast zrealizowane. Bez skomplikowanych procedur logowania do banku i bez opuszczania strony księgarni.

  Pamiętaj! W przypadku zamówień zawierających ebooki i audiobooki opłaconych poprzez YetiPay, w celu odebrania książek musisz posiadać konto w księgarni ebookpooint.pl.

  Płatności z PayPal

  Zamawiając ebooki i audiobooki możesz szybko opłacić zamówienie dzięki systemowi Płatności PayPal.

  PayPal to bezpieczeństwo i ochrona

  Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

  PayPal to wygoda

  Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych.

  PayPal jest szybki i łatwy

  Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając - jednorazowo - preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal.

  PayLane - płatności jednym kliknięciem

  PayLane płatności online

  Dzięki płatnościom PayLane w bezpieczny i błyskawiczny sposób zamówisz książki w Ebookpoint.pl. Aby skorzystać z płatności 1 kliknięciem dokonaj autoryzacji swojej karty kredytowej. Możesz to zrobić logując się na konto w księgarni, a następnie przechodząc do zakładki Ustawienia płatności.

  Pamiętaj! Na karcie kredytowej zostanie zablokowana kwota w wysokości 1.00 zł, celem autoryzacji karty. Blokada wygasa automatycznie w terminie kilku dni. Dane Twojej karty kredytowej są w pełni bezpieczne, nie przechowujemy na stałe całego numeru Twojej karty w naszym systemie, jedynie 4 ostatnie cyfry i datę ważności. Ochrona prywatności w Internecie jest dla Ebookpoint bardzo ważną sprawą, płatności 1 kliknięciem powierzyliśmy firmie PayLane, która gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych.

  Płatności są obsługiwane przez spółkę PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6/A3, kod pocztowy: 80-387, KRS: 0000227278.

  Dane transakcyjne, w tym dane osobowe, mogą zostać przekazane na rzecz PayLane Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6/A3, kod pocztowy: 80-387, KRS: 0000227278. w zakresie niezbędnym do obsługi płatności za zamówienie.