ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przelew z Bankiem Zachodnim WBK

  Jeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Zachodnim WBK, możesz dokonać bezpiecznej, szybkiej i bezprowizyjnej transakcji ze swojego konta, wykorzystując usługę Przelew24. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Banku Zachodniego WBK, i po zalogowaniu się będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie ona automatycznie przelana na nasze konto.

  Jeśli dokonujesz zakupów w Internecie skorzystaj z systemu płatności internetowych -- Przelew24. Pozwala on na realizowanie płatności bezpośrednio z Twojego rachunku na rachunek księgarni ebookpoint.pl. Przelew24 to pakiet wielu korzyści:


  1. Wygoda

  Nie musisz wychodzić z biura lub domu, aby zrealizować swoje płatności, gdyż wszystko zrobisz przez Internet. Przelew24 to system płatności, który obywa się bez pośredników - nie płacisz żadnej prowizji.

  2. Bezpieczeństwo

  Technologia Przelew24 zapewnia bezpieczeństwo w najwyższych standardach. Transakcje są zabezpieczone połączeniem szyfrowanym SSL. Twój osobisty numer NIK, kod PIN oraz stan rachunku nie są widoczne dla tego, do kogo skierowany jest przelew. Bank nie otrzymuje informacji o tym co kupujesz a jedynie jaką kwotę płacisz za zakupy. Zapoznaj się z pełną informacją na temat bezpieczeństwa usług w BZWBK.

  3. Przekonaj się jakie to proste

  Jeśli posiadasz konto w BZ WBK z aktywnymi usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, z Przelewu24 możesz korzystać natychmiast. Jeśli nie posiadasz jeszcze tych usług, to aktywuj je w dowolnym Oddziale Banku nie zapominając o zadeklarowaniu chęci korzystania z Przelewu24.
  Jeżeli jeszcze nie masz konta w Banku Zachodnim WBK, możesz je teraz otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w ebookpoint.pl w sposób szybki, bezpieczny i bez prowizji, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta o korzystnym oprocentowaniu..

  Powrót

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint