ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Recenzje ebookpoint.pl

  1 2 3 ... 6803 > »

  Juvenile

  Opis od wydawcy: "Nie zakocham się w niej, to absolutnie niemożliwe! On pomagał jej w nauce. Ona nauczyła go, czym jest miłość. Niall Hadley ma trzydzieści lat i świat u stóp ― jest współwłaścicielem świetnie prosperującej firmy, bajecznie bogatym i nieziemsko przystojnym. Młody biznesmen nie narzeka na brak powodzenia, ale interesuje go wyłącznie przygodny seks bez zobowiązań. Wciąż leczy rany po związku, którego wspomnienie trochę za często zdarza mu się topić w alkoholu. Nie ma zamiaru się zakochiwać, a już na pewno nie w Caroline Hood. Po pierwsze dlatego, że dziewczyna jest córką jego wspólnika. Po drugie Nialla i Caroline dzieli spora różnica wieku, a osiemnastolatka chodzi jeszcze do szkoły. Los jednak sprawia, że coraz częściej się spotykają ― im lepiej zaś Niall poznaje Caroline, tym bardziej dostrzega w niej fascynującą młodą kobietę, a nie rozpuszczoną nastolatkę, za jaką ją wcześniej uważał. W pewnym momencie oboje uświadamiają sobie, że ich relacja zamienia się we flirt. Czy Niall złamie własne postanowienie i zaryzykuje utratę zaufania swojego wspólnika, mentora i przyjaciela? Czy Caroline nie przestraszy się związku ze starszym od siebie mężczyzną?" Moja opinia: Nie miałam do tej książki żadnych oczekiwań, a wywarła na mnie ogromne wrażenie. Podczas czytania towarzyszyło mi mnóstwo emocji, co jest dużym plusem. Relacja głównych bohaterów może czasami wydawać się dziwna, a zachowania bohaterów obrzydliwe, czy żenujące, ale tak szczerze to mi to w żaden sposób nie przeszkadzało. Ich relacja jest również przepiękna, ponieważ mimio wielu przeszkód są razem i nie wydaje się, aby miało się to kiedykolwiek zmienić. Przez książkę dosłownie się "płynie", dzięki czemu przeczytałam ją w dwa dni. Ocena: 5/5

  ilzcharlz Gruszka Zuzanna

  Czterech ojców River Conway

  ✿𝓡𝓮𝓬𝓮𝓷𝔃𝓳𝓪 ✿ ✿ᴏ ᴋꜱɪᴀ̨ᴢ̇ᴄᴇ 'ᴄᴢᴛᴇʀᴇᴄʜ ᴏᴊᴄᴏ́ᴡ ʀɪᴠᴇʀ ᴄᴏɴᴡᴀʏ' ᴅᴏᴡɪᴇᴅᴢɪᴀᴌᴀᴍ ꜱɪᴇ̨,ᴅᴢɪᴇ̨ᴋɪ ᴄʏᴛᴀᴛᴀ̨ ᴢ ʙᴏᴏᴋᴍᴇᴅɪɪ,ᴀ ᴄᴏ ᴅᴏ ꜱᴀᴍᴇᴊ ᴋꜱɪᴀ̨ᴢ̇ᴋɪ ᴍɪᴀᴌᴀᴍ ᴘʀᴢᴇᴢ ᴛᴏ ʟᴇᴋᴋɪᴇ ᴏᴄᴢᴇᴋɪᴡᴀɴɪᴀ. ᴊᴇᴅɴᴀᴋᴢ̇ᴇ, ᴢᴏꜱᴛᴀᴌᴀᴍ ᴘᴏᴢʏᴛʏᴡɴɪᴇ ᴢᴀꜱᴋᴏᴄᴢᴏɴᴀ. ᴊᴜᴢ̇ ɴᴀ ꜱᴀᴍʏᴍ ᴘᴏᴄᴢᴀ̨ᴛᴋᴜ ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴀ ᴢᴅᴏᴌᴀᴌᴀ ᴍɴɪᴇ ᴢᴀɪɴᴛᴇʀᴇꜱᴏᴡᴀᴄ́ ꜱᴡᴏɪᴍ ꜱᴛʏʟᴇᴍ ᴘɪꜱᴀɴɪᴀ - ʙʏᴌ ʟᴇᴋᴋɪ, ᴘʀᴢʏᴊᴇᴍɴʏ, ᴀ ᴢᴀʀᴀᴢᴇᴍ ᴘʀᴢᴇᴍʏꜱ́ʟᴀɴʏ. ✿ʜɪꜱᴛᴏʀɪᴀ ʀɪᴠᴇʀ ᴢᴀᴄᴢʏɴᴀ ꜱɪᴇ̨ ᴡ ᴍᴏᴍᴇɴᴄɪᴇ, ɢᴅʏ ᴢᴀᴄᴢʏɴᴀ ᴏɴᴀ ᴘɪᴇʀᴡꜱᴢᴀ̨ ᴋʟᴀꜱᴇ̨ ʟɪᴄᴇᴜᴍ. ᴛᴏ ᴅᴀᴊᴇ ɴᴀᴍ ᴍᴏᴢ̇ʟɪᴡᴏꜱ́ᴄ́ ꜱ́ʟᴇᴅᴢᴇɴɪᴀ ᴊᴇᴊ ᴘʀᴏᴄᴇꜱᴜ ᴅᴏᴊʀᴢᴇᴡᴀɴɪᴀ ɪ ᴏᴅᴋʀʏᴡᴀɴɪᴀ ɴᴏᴡʏᴄʜ ᴀꜱᴘᴇᴋᴛᴏ́ᴡ ᴢ̇ʏᴄɪᴀ ᴡʀᴀᴢ ᴢ ɴɪᴀ̨. ʀᴏᴅᴢɪɴᴀ ʀɪᴠᴇʀ ꜱᴋᴌᴀᴅᴀ ꜱɪᴇ̨ ᴢ ᴄᴢᴛᴇʀᴇᴄʜ ᴏᴊᴄᴏ́ᴡ, ᴋᴛᴏ́ʀᴢʏ ꜱᴛᴀɴᴏᴡɪᴀ̨ ꜰᴜɴᴅᴀᴍᴇɴᴛ ᴊᴇᴊ ᴢ̇ʏᴄɪᴀ - ᴋᴀᴢ̇ᴅʏ ᴢ ɴɪᴄʜ ɪɴɴʏ, ᴀʟᴇ ʀᴀᴢᴇᴍ ᴛᴡᴏʀᴢᴀ̨ᴄʏ ꜱᴏʟɪᴅɴᴀ̨ ᴏᴘᴏᴋᴇ̨ ɪ ᴅᴀᴊᴀ̨ᴄᴀ̨ ᴡꜱᴘᴀʀᴄɪᴇ. ɪᴄʜ ᴏʙᴇᴄɴᴏꜱ́ᴄ́ ꜱᴘʀᴀᴡɪᴀ, ᴢ̇ᴇ ɢᴌᴏ́ᴡɴᴀ ʙᴏʜᴀᴛᴇʀᴋᴀ ɴɪᴇ ᴄᴢᴜᴊᴇ ꜱɪᴇ̨ ꜱᴀᴍᴏᴛɴᴀ ɪ ᴡɪᴇ,ᴢ̇ᴇ ᴢᴀᴡꜱᴢᴇ ʙᴇ̨ᴅᴢɪᴇ ᴍɪᴀᴌᴀ ᴜ ɴɪᴄʜ ᴡꜱᴘᴀʀᴄɪᴇ. ✿ꜱᴘᴏꜱᴏ́ʙ ᴡ ᴊᴀᴋɪ ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴀ ᴘʀᴢᴇᴅꜱᴛᴀᴡɪᴌᴀ ʀᴇʟᴀᴄᴊᴇ ʀɪᴠᴇʀ ᴢ ᴊᴇᴊ ᴏᴊᴄᴀᴍɪ,ʙʏᴌᴀ ᴊᴀᴋ ᴍɪᴏ́ᴅ ɴᴀ ꜱᴇʀᴄᴇ.ɴɪᴇ ᴢɴᴀᴊᴅᴢɪᴇᴄɪᴇ ᴡ ᴛᴇᴊ ʀᴇʟᴀᴄᴊɪ ᴛᴏᴋꜱʏᴄᴢɴᴏꜱ́ᴄɪ,ᴀ ꜱᴀᴍᴏ ᴡꜱᴘᴀʀᴄɪᴇ ᴏᴅ ʟᴜᴅᴢɪ,ᴋᴛᴏ́ʀᴢʏ ᴢʀᴏʙɪᴀ̨ ᴅʟᴀ ꜱɪᴇʙɪᴇ ᴡꜱᴢʏꜱᴛᴋᴏ. ✿ᴡʏᴋʀᴇᴏᴡᴀɴɪᴇ ʙᴏʜᴀᴛᴇʀᴏ́ᴡ ᴘʀᴢᴇᴢ ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴇ̨ ᴢᴀꜱᴌᴜɢᴜᴊᴇ ɴᴀ ᴜᴢɴᴀɴɪᴇ. ᴋᴀᴢ̇ᴅʏ ᴢ ᴏᴊᴄᴏ́ᴡ ʀɪᴠᴇʀ ᴊᴇꜱᴛ ɪɴɴʏ, ᴄᴏ ꜱᴘʀᴀᴡɪᴀ, ᴢ̇ᴇ ʜɪꜱᴛᴏʀɪᴀ ɴᴀʙɪᴇʀᴀ ʀᴏ́ᴢ̇ɴᴏʀᴏᴅɴᴏꜱ́ᴄɪ ɪ ɢᴌᴇ̨ʙɪ. ᴄᴀᴌᴏᴋꜱᴢᴛᴀᴌᴛ ɢᴌᴏ́ᴡɴᴇᴊ ʙᴏʜᴀᴛᴇʀᴋɪ ʀᴏ́ᴡɴɪᴇᴢ̇ ᴊᴇꜱᴛ ᴘʀᴢᴇᴍʏꜱ́ʟᴀɴʏ ɪ ᴅᴏʙʀᴢᴇ ᴡʏᴡᴀᴢ̇ᴏɴʏ, ᴘᴏᴢᴡᴀʟᴀᴊᴀ̨ᴄ ᴄᴢʏᴛᴇʟɴɪᴋᴏᴡɪ ᴌᴀᴛᴡᴏ ꜱɪᴇ̨ ᴢ ɴɪᴀ̨ ᴜᴛᴏᴢ̇ꜱᴀᴍɪᴄ́. ✿ᴊᴇᴅɴᴀᴋᴢ̇ᴇ, ᴄʜᴏᴄɪᴀᴢ̇ ᴋꜱɪᴀ̨ᴢ̇ᴋᴀ ᴍᴀ ᴡɪᴇʟᴇ ᴢᴀʟᴇᴛ, ɴɪᴇ ᴊᴇꜱᴛ ᴘᴏᴢʙᴀᴡɪᴏɴᴀ ᴘᴇᴡɴʏᴄʜ ᴍᴀɴᴋᴀᴍᴇɴᴛᴏ́ᴡ. ᴘʀᴢᴇᴊꜱ́ᴄɪᴇ ᴢ ɴɪᴇɴᴀᴡɪꜱ́ᴄɪ ᴅᴏ ᴍɪᴌᴏꜱ́ᴄɪ ᴍɪᴇ̨ᴅᴢʏ ɴɪᴇᴋᴛᴏ́ʀʏᴍɪ ᴘᴏꜱᴛᴀᴄɪᴀᴍɪ ᴡʏᴅᴀᴊᴇ ꜱɪᴇ̨ ɴɪᴇᴄᴏ ᴢʙʏᴛ ꜱᴢʏʙᴋɪᴇ.ᴄʜᴏᴄɪᴀᴢ̇ ɴɪᴇᴋᴛᴏ́ʀᴇ ᴍᴏᴍᴇɴᴛʏ ᴡʏᴅᴀᴡᴀᴌʏ ꜱɪᴇ̨ ɴᴀᴄɪᴀ̨ɢᴀɴᴇ, ᴛᴏ ᴊᴇᴅɴᴀᴋ ᴄᴀᴌᴏꜱ́ᴄ́ ꜱᴘʀᴀᴡɪᴀᴌᴀ, ᴢ̇ᴇ ᴛʀᴜᴅɴᴏ ʙʏᴌᴏ ꜱɪᴇ̨ ᴏᴅ ɴɪᴇᴊ ᴏᴅᴇʀᴡᴀᴄ́. ✿ᴘᴏᴅꜱᴜᴍᴏᴡᴜᴊᴀ̨ᴄ, 'ᴄᴢᴛᴇʀᴇᴄʜ ᴏᴊᴄᴏ́ᴡ ʀɪᴠᴇʀ ᴄᴏɴᴡᴀʏ' ᴛᴏ ʟᴇᴋᴋᴀ ɪ ᴘʀᴢʏᴊᴇᴍɴᴀ ʟᴇᴋᴛᴜʀᴀ, ᴋᴛᴏ́ʀᴀ ᴅᴏꜱᴛᴀʀᴄᴢᴀ ᴄʜᴡɪʟᴇ̨ ʀᴇʟᴀᴋꜱᴜ ɪ ᴜꜱ́ᴍɪᴇᴄʜᴜ. ᴄʜᴏᴄɪᴀᴢ̇ ɴɪᴇ ᴘʀᴢᴇᴡɪᴅᴜᴊᴇ̨, ᴢ̇ᴇ ʙᴇ̨ᴅᴢɪᴇ ᴛᴏ ᴋꜱɪᴀ̨ᴢ̇ᴋᴀ, ᴋᴛᴏ́ʀᴀ ɴᴀ ᴅᴌᴜɢᴏ ᴘᴏᴢᴏꜱᴛᴀɴɪᴇ ᴡ ᴍᴏᴊᴇᴊ ᴘᴀᴍɪᴇ̨ᴄɪ, ᴛᴏ ᴢ ᴘᴇᴡɴᴏꜱ́ᴄɪᴀ̨ ᴍɪᴌᴏ ʙᴇ̨ᴅᴢɪᴇ ᴍɪ ᴡꜱᴘᴏᴍɪɴᴀᴄ́ ᴄᴢᴀꜱ ꜱᴘᴇ̨ᴅᴢᴏɴʏ ᴢ ɴɪᴀ̨.

  Nala.czyta Gradońska Natalia

  Czterech ojców River Conway

  Zaczynając czytać tą książkę nie miałam co do niej wielkich oczekiwań jednak miło się zaskoczyłam. Czyta się ją bardzo szybko i nawet nie wiedziałam kiedy przeczytałam ostatnie zdanie. Bardzo przypominała mi ona Rodzinę Monet i nie mam pojęcia dlaczego. Może dlatego, że główna bohaterka również straciła matkę chociaż w inny sposób bo ta zostawiła ją w domu dziecka gdy River była malutka a może dlatego, że trafia później do czterech mężczyzn, których nazywa swoimi ojcami ponieważ uważa, że mimo iż tylko jeden z nich jest jej biologicznym tatą to każdy z nich włożył tyle samo starań w wychowanie jej na silna i pewną siebie dziewczynę. River Poznajemy w momencie gdy idzie pierwszy raz do szkoły średniej gdzie już pierwszego dnia wpada w kłopoty. Poznajemy jej przyjaciół, ojców do których zwraca się po imieniu co wiele ludzi uznaje za dziwne oraz niewłaściwe, a także chłopaka i aaaaa kocham. Bohaterka należy do osób, które najpierw robią a potem myślą przez co często wpada w kłopoty. Jest to naprawdę przyjemna oraz lekka lektura. Każdy z ojcow River ma swój charakter i jest jedyny i niepowtarzalny. Każdemu z nich zależy na dobru dziewczyny i są dla niej wsparciem w najbardziej trudnych momentach. Nie rozumiem jednak ich podejścia do niektórych spraw i mam wrażenie, że po prostu sami są po nikąd dziećmi, co nie zmienia faktu, że szczerze ich polubiłam. Chłopak River... no cóż rozczulił mnie i jest po prostu cudowny, zresztą jak sama ta historia przy której płakałam a także śmiałam się w głos. I POTRZEBUJE DRUGIEGO TOMU!

  flaming_czyta Mazurek Anna

  Juvenile

  „Juvenile” to debiut literacki autorki i od razu dodam, że jest to bardzo dobry debiut. Książka wpisała się w mój gust, dostałam to, co lubię, czyli emocjonujący wątek miłosny, różnicę wieku, zakazaną relację i walkę z przeciwnościami losu. Autorka porusza tutaj również trudne tematy, to nie jest tak, że to jest cukierkowa historia. Tutaj nie znajdziecie lukru, a prawdziwe życie, które niejednokrotnie potrafi zaskoczyć. Będzie miło i pikantnie, ale też smutno i przerażająco. Caroline Hood — osiemnastoletnia córka biznesmena, która właśnie przeprowadziła się do Londynu, by zamieszkać wspólnie ze swoim ojcem. Dziewczyna nie jest rozkapryszoną nastolatką, która kocha imprezy i zakupy w drogich butikach, jak myślał Niall. Młoda kobieta próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co okazuje się trudne. Nieśmiałość dodatkowo utrudnia jej nawiązywanie nowych znajomości, przez co czuje się samotna. Caroline pokazała, że mimo młodego wieku potrafi być odpowiedzialna i dojrzała. Życie doświadczyło ją na wiele sposobów, ale ona się nie poddała i cały czas walczyła o swoje. Niall Hadley — trzydziestoletni współwłaściciel firmy H&H, przystojny i inteligentny. Nie wierzy w miłość i nie chce się pakować w związki. Trudne doświadczenia z przeszłości sprawiły, że mężczyzna boi się uczuć i woli przelotne znajomości. Caroline odmieniła jego życie, chwile spędzone z nią sprawiały Niallowi radość i zapełniały pustkę, z którą żył już od kilku lat. Na początku Niall bał się uczucia, które zaczynało kiełkować między nimi, a także różnicy wieku, jaka ich dzieliła. Ich relacja od początku była burzliwa, a Niall wszystko komplikował, nie wierzył, że tak młoda dziewczyna jest w stanie przekonać go do związku i miłości. Oboje mieli wybuchowe charaktery, więc często dochodziło do kłótni między nimi, jednak w ten sposób się docierali i dzięki temu stworzyli trwały związek. Podobała mi się również relacja Jack'a z jego wspólnikiem Niallem. Mężczyźni oprócz pracy spędzali ze sobą czas wolny, oglądając rozgrywki golfa i świętowali wspólne sukcesy. Jack traktował Nialla, jak swojego syna, w czym niejednokrotnie okazywał się wręcz nadopiekuńczy. Książka bardzo mi się podobała i wciągnęła mnie do tego stopnia, że nie potrafiłam się od niej odkleić. Kiedy nie czytałam, rozmyślałam o bohaterach i ich losach, snułam domysły, jak to wszystko się skończy. Lubię czytać debiuty, bo mogę dzięki nim poznać nowych autorów i świetne historie. Ta książka spodoba mi się na tyle, że z chęcią przeczytam kolejną od tej autorki, kiedy już zostanie wydana. Podsumowując, książka bardzo mi się podobała, jest dopracowana, widać, że przeszła korektę, bo w zasadzie nie znalazłam w niej błędów. Historia, którą opowiedziała nam autorka jest dynamiczna,dzięki czemu nie ma chwili na nudę. Na pewno do niej jeszcze wrócę, a Wam polecam po nią sięgnąć i zapoznać się z tym świetnym debiutem.

  Instagram Frelas Sylwia

  Bourbon Bliss. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs

  Z ogromną niecierpliwością czekałam na nową część serii Tajemniczego Miasteczka Bootleg Springs.☺️ W czwartym tomie poznajemy bliżej June Tucker. Jest to najbardziej oryginalna postać urokliwego Bootleg. Inteligentna, szczera do granic i przede wszystkim nieomylna, zakochana w liczbach i matematyce June, spotyka na swojej drodze sportowego idola, który.. No właśnie? Co wydarzy się między dwoma tak różnymi światami? Gwiazda futbolu i inwestująca analityczka to z pewnością barwne połączenie. I mimo, że June ma trudności w nawiązywaniu relacji i okazywaniu emocji, dzielnie stawia czoła nowym wyzwaniom. W tej części wątek zaginionej przed laty Callie Kendall wydaje się być przełomowy, ale czy oby na pewno? Dynamiczna i pełna pytań historia nastolatki, która znika z miasteczka. Mieszkańcy Bootleg już niejednokrotnie pokazali, że są jak jedna, dobra i wspierająca się rodzina. Tym razem również solidarności stanie się zadość, jednak czy sprawa zaginięcia młodej dziewczyny zostanie zamknięta? Claire Kingsley i Lucy Score, autorki tej niesamowitej serii, po raz kolejny stanęły na wysokości zadania. Książkę czyta się błyskawicznie, nie sposób oderwać się od lektury. Nie zabraknie również poczucia humoru i dreszczyka emocji. Jeśli lubicie kilkutomowe historie to ta seria będzie strzałem w dychę! 

  Slomka_milena Słomka-Sławecka Milena
  1 2 3 ... 6803 > »
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint