ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Płatność z konta w MultiBanku

  Jeżeli posiadasz konto w MultiBanku, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując multiTRANSFER. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony MultiBanku, i po zalogowaniu się będziesz mógł zlecić płatność. Zlecona płatność zostanie automatycznie przelana na nasze konto.


  1. Wygoda

  MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku. Dzięki MultiTransferowi chcąc zrealizować transakcję w ebookpoint.pl nie musisz pamiętać ani wpisywać danych odbiorcy i numeru jego rachunku bankowego. Pola te są już wypełnione. Wypełnione są również pola: kwota, tytuł i data realizacji przelewu.

  2. Bezpieczeństwo

  MultiTransfer jest równie bezpieczny jak inne przelewy w MultiBanku. Aby go zrealizować musisz mieć aktywną listę haseł jednorazowych i każdy taki transfer musisz potwierdzić hasłem jednorazowym. Po zleceniu transakcji wyświetlany jest ekran zawierający potwierdzenie, po czym następuje automatyczne wylogowanie.

  3 Przekonaj się jakie to proste

  Jeśli nie masz konta w Multibanku to wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wybierzesz rodzaj konta, które chcesz założyć.

  Powrót

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint