ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przelew z Millenet

  Jeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Millennium, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując system bankowości internetowej Millenet. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Banku Millennium, i po zalogowaniu do systemu będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie ona przelana na nasze konto.

  Jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem konta w Banku Millennium, możesz je teraz otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w księgarniach GW Helion, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta z dostępem przez Internet.


  1. Wygoda

  Millenet umożliwia klientom Banku Millennium dostęp do konta przez Internet, umożliwiając w ten sposób realizację płatności dla tych, którzy często dokonują zakupów w Internecie. Robiąc zakupy na stronie księgarni internetowej ebookpoint.pl wybierz formę płatności Millenet. Po wypełnieniu formularza zamówienia, będziesz mógł zalogować się na swoje konto, gdzie wypełnisz formularz przelewu.

  2. Bezpieczeństwo

  Masz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Transmisje danych między Twoim komputerem a bankiem są kodowane. Bezpieczeństwo systemu Millenet zapewnia użycie transmisji szyfrowanej 128-bitowym protokołem SSL. Żadne informacje dotyczące Twojego konta nie są przekazywane do sklepu internetowego.

  3. Terminy i realizacja przelewów

  Dyspozycje przekazania środków do godziny 21.30 podlegają realizacji w tym samym dniu. Polecenia zapłaty zlecone w godzinach od 21.30 do 6.00 uzyskują komunikat o wykonaniu operacji do godziny 12.00 następnego dnia.

  4. Przekonaj się jakie to proste

  Jeśli nie masz konta w banku Kredyt Banku lub nie masz jeszcze dostępu do konta przez Internet, wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wypełnisz wniosek zamieszczony na stronie internetowej.

  Powrót

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint