ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przelew z iPKO

  iPKO to nowoczesne i bezpieczne usługi bankowości elektronicznej oferowane przez PKO Bank Polski. Korzystając z usług iPKO możesz obsługiwać wybrane przez siebie rachunki za pośrednictwem internetu przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu i z dowolnego miejsca na świecie.  1. Wygoda

  Jeżeli posiadasz aktywną usługę iPKO, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej zapłaty za zakupy realizowane w ebookpoint.pl bezpośrednio ze swojego konta. Wystarczy, że wybierzesz usługę Płacę z iPKO jako formę płatności. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony do serwisu iPKO, gdzie możesz zlecić wykonanie przelewu. Po zatwierdzeniu transakcji zlecona płatność zostanie automatycznie przekazana na konto sklepu.

  2. Bezpieczeństwo

  Logujesz się na swoje konto, a Twój przelew jest automatycznie przygotowywany, potwierdzasz przelew podając odpowiedni kod z karty kodów. Nie musisz podawać numeru swojej karty płatniczej. Możesz mieć pewność, że środki z Twojego rachunku są przelewane na rachunek odbiorcy.

  3. Przekonaj się jakie to proste

  Usługa "Płacę z iPKO" jest przeznaczona dla posiadaczy rachunków w PKO Banku Polskim, korzystających z usług bankowości elektronicznej iPKO. Jeżeli jesteś zainteresowany korzystaniem z usług iPKO, dowiedz się więcej.

  Powrót

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint