Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Negocjowanie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Brian Tracy
  Okładka książki/ebooka Negocjowanie

  Okładka książki Negocjowanie

  Okładka książki Negocjowanie

  Okładka książki Negocjowanie

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  2 godz. 26 min.
  Czyta:
  Robert Michalak
   
  Audiobook w mp3

  Negocjacje stanowią ważny element prawie wszystkich naszych relacji – osobistych i zawodowych. Krótko mówiąc, osoby, które nie potrafią dobrze negocjować, ryzykują, że staną się ofiarami dobrych negocjatorów.

  W swojej karierze Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, negocjował umowy warte miliony dolarów. Teraz także ty, dzięki temu zwięzłemu poradnikowi, możesz zostać znakomitym negocjatorem oraz nauczyć się, jak:

  • wykorzystać sześć najważniejszych stylów negocjacji,
  • użyć siły emocji do osiągnięcia porozumienia,
  • wykorzystać czas w celu osiągnięcia przewagi,
  • przygotować się jak zawodowiec i przystąpić do negocjacji z pozycji siły,
  • klarownie analizować obszary porozumienia i różnicy zdań,
  • kiedy i w jaki sposób przerwać negocjacje
  • oraz jak opanować wiele innych technik negocjacji.

  Pełna typowej dla Briana Tracy mądrości, ta mała książeczka daje ci do ręki umiejętności zawodowego negocjatora.
  Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.

  Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

  O autorze

  Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK.

  W Polsce znany m.in. dzięki takim tytułom, jak: Zjedz tę żabę, Punkt zwrotny czy Sposób na sukces. Teraz nareszcie szykuje szturm na listę przebojów w onepress.pl.

  Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

   

  „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”
  Brian Tracy

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności