ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zawód tester

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Radosław Smilgin
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  250
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Czyli właściwie kto? 

  Książka całościowo opisuje wszystkie aspekty zawodu, odpowiedzialności testerskiej oraz wymagane kompetencje miękkie i twarde. Robi to w odwołaniu do realiów rynkowych i współczesnych trendów. Dzieli się na dwie części: w pierwszej autor, czyli Radosław Smilgin obszernie omawia podstawy zawodu testera w drugiej oddaje w ręce czytelnika praktyczne przykłady i gotowe narzędzia do użycia w pracy. Konstrukcja rozdziałów otwiera przed czytelnikiem kolejne obszary testowania i zapewnienia jakości tak, by na końcu dać mu możliwość świadomego wyboru zawodu i kierunków dalszego rozwoju. Ważna publikacja dla tych, którzy tym zawodem chcieliby się zająć. 

  (…) Przekazuję w tej książce wiedzę, którą sam chciałbym dysponować, kiedy zaczynałem pracować w zawodzie. Część informacji w niej zawartych może się Czytelnikowi wydać znajoma, ponieważ jest to poprawiona, przeredagowana i uspójniona wiedza, jaką od 2005 roku publikuję w prasie branżowej, zamieszczam na blogach i przedstawiam podczas prezentacji i szkoleń. Skoro część informacji można znaleźć w sieci, po co kupować tę książkę? Przygotowałem ją jako kompilację podstawowych informacji dla tych, którzy szukają drogi na skróty, by zostać testerami, i tych, którzy już zrobili pierwszy krok w tym kierunku.
  Wciąż wiele osób pyta, jak zostać testerem. Ta publikacja to moja odpowiedź podana w pigułce. W mojej opinii pokazuje ona najprostszą i najkrótszą drogę do zawodu.
  Materiał zawarty w książce został „przećwiczony” na początkujących adeptach testowania i testerach o niewielkim doświadczeniu. Chciałem im serdecznie podziękować za recenzje i uwagi oraz za udział w powstawaniu tej publikacji(..)

                                                                                           Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  Wydawnictwo Naukowe PWN - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint