ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Grzeczna to już byłam (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Joanna Keszka
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Pascal
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  233
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Grzeczne dziewczynki używają lusterek do układania fryzur, niegrzeczne - do podziwiania swoich wagin. Dążenie do orgazmu wyzwala kobiety. Uczy nas zauważać, że nasze potrzeby i pragnienia też się liczą, że zasługujemy na rzeczy dobre i na dobre traktowanie. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta. Nieważne, co robią albo czego nie robią inni. Pomyśl o tym, czego ty chcesz. Na co masz ochotę, co cię ciekawi i co sprawia ci przyjemność? Zastanów się, czego pragniesz, i wyciągnij po to rękę.

  Joanna Keszka - nieustraszona testerka wibratorów i twórczyni najseksowniejszego portalu dla kobiet Barbarella.pl wspiera kobiety w pozwalaniu sobie na więcej: w seksie i w życiu.

  Radzi:
  Nie udawaj, że nie masz łechtaczki, ciesz się doznaniami, które możesz dzięki niej przeżywać.

  Obala mity:
  Prawda jest taka, że penetracja to najlepsza droga do orgazmu, ale dla... mężczyzn. Kobiety do radości z seksu potrzebują czegoś więcej niż tylko penisa we wzwodzie: atmosfery zabawy, flirtu, wygłupów i igraszek.

  Podsuwa pomysły:
  Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem: bawcie się jedzeniem i seksem, kochajcie się przy świecach i z opaską na oczach, piszcie własne scenariusze erotyczne, kolekcjonujcie erotyczne gadżety godne rozwiązłej pani domu i nigdy nie zawahajcie się ich użyć.

  "Jestem kobietą, feministką, mam męża, jednego i tego samego od ponad 10 lat, niezaprzeczalnie wyjątkową córeczkę oraz kota. Byłam świetnym materiałem na kurę domową. Potrafię dobrze gotować.
  Od najmłodszych lat przyuczano mnie do zmywania, prasowania, odkurzania i podawania. Ja miałam być miła, mężczyzna - silny. Tkwiąca we mnie ciekawość świata oraz entuzjazm dla poznawania i doświadczania nowych rzeczy wprawiły w bieg splot wydarzeń, które ze świetnej kandydatki na gospodynię uczyniły ze mnie nie mniej świetną specjalistkę od kobiecej seksualności.
  Pisząc i opowiadając o seksie z kobiecej perspektywy, poruszam wszystkie ważne dla mnie jako kobiety kwestie: prawa do przyjemności, odkrywania swoich potrzeb i podążania za swoimi pragnieniami. Namawiam do samodzielności i brania odpowiedzialności za swoje życie we wszystkich jego sferach: zarówno seksualnej, jak każdej innej".

  Joanna Keszka - dziennikarka i redaktorka, specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych. Prowadzi najseksowniejszy portal dla kobiet - Barbarella.pl, otworzyła pierwszy w Polsce LoveStore z eleganckimi gadżetami erotycznymi dla kobiet i par.

  - Jak wybrać swój pierwszy wibrator
  - Czy warto ćwiczyć mięśnie Kegla
  - Do czego służą kulki gejszy
  - Jak bawić się w scenariusze erotyczne
  - Jak odświeżyć związek?Dlaczego o seksie warto rozmawiać
  - Dla kogo kajdanki, dla kogo opaska na oczy
  - Po co sięgają kochankowie, którzy chcą bawić się w dominację
  - Jak połączyć czekoladę i erotyczne werset?
  - Co jest potrzebne do dobrego seksu
  - Jakie gadżety podkręcą temperaturę miłosnych manewrów

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności