ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Seria Reportaż - Wydawnictwo Czarne - księgarnia Ebookpoint.pl

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Seria Reportaż Wydawnictwa Czarnego to jedna z najbardziej znanych serii literatury faktu na polskim rynku. Na chwilę obecną liczy sobie ona już niemal 200 tytułów - pierwsze z nich ukazały się już nieco ponad 20 lat temu. Najciekawsze książki reportażowe Wydawnictwa Czarnego dotykają trudnych tematów zarówno z Polski, jak i z reszty świata. 
  Tytuły, które ukazały się w serii Reportaż, nagradzane zostały najważniejszymi literackimi nagrodami na świecie, a także otrzymały mnóstwo nominacji - na przykład Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego (Czasy secondhand. Koniec czerwonego człowiekaWojna nie ma w sobie nic z kobiety), Nagrody im. Beaty Pawlak (Izrael już nie frunie) Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej (Wszystkie ziarna piasku), Grand Press na Książkę Reporterską Roku 2023 (Wędrówka Tusz) czy Nagrody Literackiej Nike (Żeby nie było śladów).

  W tej bestsellerowej serii non-fiction ukazały się także książki Swietłany Aleksijewicz, która w 2015 roku została laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury

  Ebooki i audiobooki non-fiction z serii Reportaż znajdziesz w ksiegarni Ebookpoint. 

  1 2 >
  1 2 >