Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Praktyczny marketing miast i regionów (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Pogorzelski Jacek
  Okładka książki/ebooka Praktyczny marketing miast i regionów

  Okładka książki Praktyczny marketing miast i regionów

  Okładka książki Praktyczny marketing miast i regionów

  Okładka książki Praktyczny marketing miast i regionów

  Wydawnictwo:
  Wolters Kluwer
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
  Druk:
  oprawa miękka

  "Promocja jest tylko jednym z elementów marketingu, a nie całym marketingiem" - to zdanie najlepiej charakteryzuje zawartość książki dr. Jacka Pogorzelskiego poświęconej marketingowi miejsc. Dotychczas wielu autorów książek o tej tematyce skupiało się właśnie na promocji, a nie na budowaniu brandu, czyli silnej, rozpoznawalnej i dającej się doświadczyć marki miejsca. (...) Jest to książka, która systematyzuje i nadaje właściwy porządek podejmowanym przez miasta i regiony działaniom marketingowym.
   

  Robert Stępowski, ekspert marketingu miejsc,
  redaktor naczelny serwisu www.marketingmiejsca.com.pl  Książka Jacka Pogorzelskiego to pozycja niezwykła, która była w stanie znacznie skorygować moje podejście do tematu. Praktyczne i dosadne ujęcie zadań, jakie należy cierpliwie zrealizować, aby cieszyć się z silnej marki miejsca, a przy tym książka, która po prostu wciąga.
   

  Piotr Lutek, Kancelaria Doradcza Synergia
   

  Jacek Pogorzelski - właściciel i dyrektor zarządzający firmy doradztwa marketingowego Prime Code. Konsultant w zakresie strategii marketingowej, brandingu, komunikacji marketingowej i efektywności marketingu. Ekspert ministerstw oraz samorządów w zakresie polityki promocji. Wieloletni pracownik agencji reklamowej i międzynarodowych korporacji. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Wykładowca programów WEMBA Szkoły Głównej Handlowej oraz MBA The Carlson School of Management Uniwersytetu Minnesoty, a także certyfikowanych programów marketingowych The Chartered Institute of Marketing w Londynie. Trener szkoleń z zakresu zarządzania i marketingu. Autor książek Mity marketingowe, (R)ewolucja marki, Pozycjonowanie produktu oraz wielu artykułów na temat pozycjonowania, strategii marek i innych zagadnień z zakresu marketingu strategicznego. Autor bloga o marketingu dostępnego pod adresem: jacekpogorzelski.pl.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności