ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Mapowanie Celów (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Brian Mayne
  Okładka książki/ebooka Mapowanie Celów

  Okładka książki Mapowanie Celów

  Okładka książki Mapowanie Celów

  Okładka książki Mapowanie Celów

  Wydawnictwo:
  Złote Myśli
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  302
  Druk:
  oprawa miękka

  Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do opracowania systemu Mapowania Celów.

  Mapowanie Celów to sprawdzona, przetestowana i popularna metoda wyznaczania i osiągania celów w każdej dziedzinie życia, przy pracy nad każdego rodzaju przedsięwzięciem, zarówno indywidualnym, jak i zbiorowym. Technika Mapowania Celów opracowana przez Briana Mayne w 1995 roku odniosła spektakularny sukces zarówno na polu biznesowym, jak i edukacyjnym oraz w wielu innych dziedzinach.

  System ten jest wyjątkowy i skuteczny, ponieważ:

  • Stanowi połączenie pradawnej wiedzy z techniką przyspieszonego uczenia się, przeplecioną zasadami wyznaczania celów ku holistycznemu systemowi osiągania sukcesu.
  • Tradycyjne techniki wyznaczania celów koncentrują się na słowach, lewej półkuli mózgu i nieskończonych powtórzeniach, by wtłoczyć cele do naszej podświadomości. A Mapowanie Celów to technika skupiona na obu półkulach mózgu, stosująca obrazy, język podświadomości, spajająca słowa, obrazy i symbole, by stworzyć niezwykłą siłę.
  • Nauka wyznaczania i osiągania celów to naczelna umiejętność życiowa. Pozwala nam nabyć wiele innych umiejętności i zdolności.

  Mapowanie Celów to praktyczny podręcznik niezwykle oryginalnej techniki, który pokazuje nam, jak stosować poznane umiejętności w obliczu każdego celu czy zamiaru.

  O czymkolwiek marzysz,

  Mapowanie Celów pomoże Ci osiągnąć cel.

   

  Brian jest jednym z najlepszych pomocników w tworzeniu najwspanialszych projektów życia, nie tylko celów, ale i podwalin długotrwałego sukcesu. Jego system mapowania jest nie tylko genialny, ale i naprawdę skuteczny.

  Anthony Robbins uznany autor, mówca i zdobywca nagród oraz autorytet w dziedzinie psychologii przywództwa.


  Brian Mayne jest mówcą motywacyjnym, autorem książek i trenerem. Jego główny przekaz, dotyczący samodoskonalenia poprzez praktykowanie osobistej umiejętności dobierania reakcji oraz motywacji napędzanej celami okazały się skuteczne i popularne zarówno w świecie korporacyjnym, jak i wśród wielu osób prywatnych, przychodzących na jego publiczne prezentacje.
   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint