ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Chór zapomnianych głosów (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Remigiusz Mróz
  Okładka książki/ebooka Chór zapomnianych głosów

  Okładka książki Chór zapomnianych głosów

  Okładka książki Chór zapomnianych głosów

  Okładka książki Chór zapomnianych głosów

  Zajrzyj do książki

  Ocena:
  4.2/6  Opinie: 13
  Stron:
  530
  Czas nagrania:
  14 godz. 40 min.
  Czyta:
  Wojciech Masiak
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Remigiusz Mróz jakiego nie znacie!

  Czy ludzkość jest tylko pionkiem w gigantycznej kosmicznej rozgrywce?

  Intryga w niespotykanej dotąd skali, w której stawką jest istnienie całej ludzkości.

  Fantastyka z elementami horroru w tempie najlepszych powieści sensacyjnych i z tajemnicą, której rozwiązanie zaskoczy nawet najbardziej przewidujących czytelników.

  Walka o przetrwanie ludzkiej rasy rozpisana na dziesiątki światów i miliony lat. Bohaterowie, których losy będziesz śledzić z zapartym tchem: niejednoznaczni, wielowymiarowi i obdarzeni prawdziwa iskrą życia przez mistrza polskiego kryminału.

  Na okręcie badawczym "Accipiter" przy życiu zostają tylko dwie osoby: astrochemik Hakon Linberg i nawigator Dija Udin Alhassan. Kto stoi za fiaskiem ich misji? Czy mord na załodze statku jest tak wyczekiwanym Pierwszym Kontaktem?

  Remigiusz Mróz w "Chórze zapomnianych głosów" zabierze was tam, gdzie nigdy nie spodziewaliście się trafić.

  O autorze

  Remigiusz Mróz - to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Urodził się w roku 1987, jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Opolu. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Leona Koźmińskiego, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk prawnych. Jest autorem cyklu publicystycznego Kurs Pisania i artykułów naukowych. Jednak prawdziwą popularność zdobył dzięki znakomitym powieściom. W swojej twórczości sięga po różne gatunki literackie: powieść historyczna, kryminał, thriller prawniczy, czy science fiction. Znany jest z tego, że często porusza problemy społeczne takie jak kwestia uchodźców, czy mniejszości narodowych. Jest Laureatem Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za powieść Kasacja. Jego największe i najbardziej znane dzieła to Trylogia z komisarzem Forstem oraz Trylogia Parabellum. Opublikował trzy powieści pod fikcyjnym pseudonimem literackim Ove Løgmansbø. Remigiusz Mróz prowadzi także bloga, gdzie omawia tematy związane z prawem, pisaniem, fotografią i sportem.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint