ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Tom Oneil
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy PWN
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  224
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Sportowa zasada małych kroków

  Poznaj zaskakującą zasadę jednego procenta, która przyda Ci się we wszystkich dziedzinach życia. Tom O’Neil pokazuje jak odnieść sukces w różnych obszarach, poczynając od równowagi w życiu duchowym przez udane życie rodzinne po efektywniejszą organizację w firmie. Autor książki Siła małych celów jest psychologiem społecznym i przez wiele lat pracował jako konsultant w zakresie rekrutacji i doradztwa zawodowego, jeżdżąc po całym świecie z wykładami, a także udzielając porad w mediach. Jego fascynujący poradnik pokazuje jak za pomocą niewielkich, ale systematycznych zmian osiągnąć to czego naprawdę pragniemy. Znana sportowa zasada poprawy wyników o jeden procent polega na konsekwentnym zwiększaniu zaangażowania w danej dziedzinie. Tom O’Neil proponuje przenieść zasadę treningową do życia codziennego i zawodowego. Daje czytelnikom zestaw konkretnych i uniwersalnych wskazówek, przedstawia proste zadania do wykonania, analizuje „przeszkadzacze” utrudniające realizację planów, posługuje się przykładami zaczerpniętymi z codzienności, a także proponuje trzydziestodniowy, starannie ułożony program zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy czy utknąłeś w martwym punkcie i boisz się zmiany, chciałbyś poprawić stan swojego portfela, ale nie wiesz jak to zrobić, czy może próbujesz wzmocnić więź z dziećmi ale brak Ci czasu. Ten niezwykły poradnik pomoże Ci dokonać zmian, które umożliwią pełniejsze i szczęśliwsze życie. 

  (…) Książki o prowadzeniu własnej firmy i samodoskonaleniu się często kuszą czytelnika przekazaniem mu sekretnych mądrości już na okładce, ale dopiero po przebrnięciu setek stron okazuje się, jaki prezentują punkt widzenia. Siła małych celów jest inna pod tym względem. To książka, która już na wstępie podaje niezawodny sposób na sukces w życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym, a zaraz potem dokładnie objaśnia, jak sprawić, by stał się rzeczywistością.
  Niestety, ludzie w większości sądzą, że samodoskonalenie się oraz planowanie drogi życiowej dobre jest dla tych, którzy jeżdżą ferrari, a sami wolą rozmyślać o tym, jak ma wyglądać dzień ich ślubu lub czy warto kupić samochód z drugiej ręki.
  Z tego powodu mniej niż jedna osoba na trzydzieści inwestuje w poradniki psychologiczne, bierze udział w treningach motywacyjnych, czy też zabiera się na poważnie do planowania swojego życia przez wyznaczanie konkretnych celów. Optymistycznie nastraja myśl, że należycie do tego nielicznego grona, skoro zainteresowała was ta pozycja (…)

                                                                                                Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności