ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ordynacja podatkowa 2011 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Henryk Dzwonkowski
  Wydawnictwo:
  C. H. Beck
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  1652
   
  PDF

  Niniejsza publikacja jest szczegółowym komentarzem do Ordynacji podatkowej. Zawiera wyczerpujące opracowanie zagadnień w zakresie postępowania podatkowego oraz zobowiązań podatkowych.

  Nowe wydanie komentarza zostało uaktualnione, a w stosunku do poprzedniego jest także zmienione, poszerzone i poprawione. Niektóre fragmenty tekstu zostały zmienione całkowicie i tutaj przykładem jest komentarz do interpretacji podatkowych (art. 14a - 14q).

  Poszerzona jest zarówno warstwa komentarza jak i orzecznictwo. To ostatnie obejmuje w większości przypadków całokształt problemów związanych z danym zagadnieniem, np. przepisy o szacowaniu podstaw opodatkowania (art. 23).

  Komentarz ma na celu odkryć istotę danej instytucji, prawidłowo określić jej charakter prawny. W związku z tym, analiza niektórych instytucji jest w stosunku do wydania poprzedniego poprawiona.

  Starano się także ustalić powiązania wewnętrzne przepisów Ordynacji jej relacje do innych aktów prawnych (ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, ustawy o kontroli skarbowej i innych).Komentarz uwzględnia zmiany w ustawie, które wejdą w życie w 2011 r.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności