ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nic oprócz milczenia

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Magdalena Knedler
  Wydawnictwo:
  Czwarta Strona
  Ocena:
  2.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  656
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  31,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Prezent last minute w ebookpoint.pl

  Tajemnicze morderstwo w scenerii wąskich uliczek Wenecji 

  Kolejna część znakomitej trylogii Magdaleny Knedler z komisarz Anną Lindholm w roli głównej. Tym razem akcja powieści rozgrywa się w Wenecji, gdzie Anna pragnie zapomnieć o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. Jednak, że to nie takie proste. Okazuje się, że nie tylko wspomnienia nie pozwalają jej odpocząć. W dniu rozpoczęcia karnawału Anna znajduje ciało tajemniczego gondoliera. Jego strój i maska wyraźnie nie pasują do siebie… Czyżby morderca chciał w ten sposób coś przekazać? W Annie odzywa się policyjny instynkt, który wplątuje ją w śledztwo prowadzone przez pociągającego comissario, Antonia Vallego. Szybko okazuje się, że sprawa dotyczy więcej niż jednej zbrodni, a uwikłani są w nią członkowie potężnych i zamożnych weneckich rodzin…. 

  (…) Czuł, że coś się wydarzy. Intuicja nigdy dotąd go nie zawiodła. Wyszedł na górny pokład i spojrzał w niebo. Zauważył kilka smug, niby nic specjalnego. Była przecież wojna. Obrócił się wokół własnej osi. Zobaczył to, co widywał ostatnio przez cały czas. Dym. Czerwonawą łunę. Okaleczonych ludzi, którzy wciąż żyli, choć ich spojrzenia były martwe. Tu i ówdzie szczątki… czegoś. Lub kogoś. Dwaj marynarze rozmawiali na pokładzie. Oczywiście o ewakuacji. Federico Capelli miał dosyć tego tematu, choć wstydził się głośno o tym mówić. Usłyszał śmiech. Spojrzał w kierunku źródła dźwięku. To marynarz się śmiał. A później zapalił papierosa. Czy on był przy zdrowych zmysłach? Czy widział, co się działo? Czy też miał to przeczucie?
  Nie, nie miał. Federico Capelli zbiegł pod pokład. W jego wypadku to już nie było przeczucie, tylko pewność. Coś się wydarzy. Wszystko wokół pulsowało, jak gdyby miało za chwilę eksplodować. Wybuch zresztą nikogo by nie zdziwił. Federico wpadł do swojej kajuty i wysunął spod łóżka obraz. Otworzył szafkę i wśród bielizny odnalazł mały aksamitny woreczek. Były tam. Trzy (…) 

                                                                                                        Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Magdalena Knedler - autorka powieści obyczajowych, w tym świetnie przyjętej Dziewczyny z daleka, a także detektywistycznych, w tym Nie całkiem białego Bożego Narodzenia. Nagrodzona statuetką Emocje 2017 przyznawaną przez Radio Wrocław Kultura za gatunkową wszechstronność i wysoką jakość literacką, a przez Gazetę Wyborczą dwukrotnie nominowana do nagrody WARTO (w 2016 i 2018). Ocean odrzuconych jest jej dwunastą książką.

  Magdalena Knedler - pozostałe książki

  Czwarta Strona - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint