ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Seria z Igorem Brudnym - Przemysław Piotrowski - księgarnia Ebookpoint.pl

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Seria z komisarzem Igorem Brudnym to jeden z popularniejszych cykli kryminalnych na polskim rynku książki. Każdy z tomów to historia innej, makabrycznej zbrodni, której zagadkę musi rozwikłać komisarz Igor Brudny. Jego spryt, talent i trudna przeszłość, okazują się nieocenione w śledztwie. 

   

  Seria z komisarzem Igorem Brudnym podbiła serca czytelników już od pierwszego tomu. Tytułowy policjant to twardy, warszawski glina, który niechętnie wraca do swojej przeszłości - niestety, już w pierwszym tomie dowiadujemy się, że będzie musiał przełamać swoje uprzedzenia i wrócić do swoich korzeni, by oczyścić się z podejrzeń o dokonaniu brutalnego morderstwa. Do tej pory w serii z komisarzem Brudnym ukazały się następujące tomy:

  1. Piętno
  2. Sfora
  3. Cherub
  4. Zaraz
  5. Bagno
  6. Smolarz (premiera marzec 2024)

  Autor cyklu o Igorze Brudnym, Przemysław Piotrowski, rozpoczynał swoją karierę jako dziennikarz sportowy, a następnie podjął się dziennikarstwa śledczego. Czwarty tom serii o Brudnym, Zaraza, został uznany za książkę roku 2021 w plebiscycie organizowanym przez portal lubimyczytac.pl. 

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint