ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Porada na Europę (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jakub Porada
  Wydawnictwo:
  National Geographic
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  114
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Myślisz o urlopie? Wykorzystuj weekendy i każdy wolny dzień. Podpowiem ci, jak to zrobić. Barcelona, Brighton czy Liverpool? A może morawska toskania albo węgierska puszta? Wystarczy poszukać w sieci biletów albo usiąść za kółkiem. Każdy sposób jest dobry, by poznać nowe miejsca i ludzi.

  Podobno przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się rozsądek. Myślę, że wzajemnie się one uzupełniają. Przekonaj się, że podróżowanie daje możliwość lepszego zrozumienia Polski i świata, radość z nauki historii, geografii oraz poznawania ludzi i języków obcych. Najważniejsze jest jednak coś, czego nie da się kupić ani nauczyć: radość życia. Jest bezcenna. Za inne rzeczy zapłacisz kartą.

  Odwiedź ze mną: Barcelonę, Ostrawę, Berlin, Brighton, Sztokholm, Medzilaborce, Hajdúszoboszló, Rzym, Dublin, Liverpool.

  Od wydawcy:

  "Kuba bezbłędnie wybiera połączenia, hotele i ciekawe kierunki na każdą kieszeń. W dodatku opisuje to wszystko z wrodzonym sobie poczuciem humoru."
  Krzysztof "Kasa" Kasowski, muzyk

  "Jakub Porada to mój dobry kolega i podróżnik; zawsze szuka czegoś nowego za horyzontem, a pogoda nigdy nie jest mu przeszkodą."
  Tomasz Zubilewicz, pogodny prezenter

  "Jakub z pasją i znawstwem wprowadza nas w świat podróży, do którego klucz tworzą inteligencja, wrażliwość i ciekawość świata, a nie pieniądze. Jego rady jako praktyka uważam za bezcenne."
  Jacek Rozenek, aktor i coach

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint