ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Krzyżówki angielskie poziom C1 - C2

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Krzyżówki angielskie poziom C1 - C2 Bartosz Oczko - okładka ebooka

  Krzyżówki angielskie poziom C1 - C2 Bartosz Oczko - okładka ebooka

  Krzyżówki angielskie poziom C1 - C2 Bartosz Oczko - okładka audiobooka MP3

  Krzyżówki angielskie poziom C1 - C2 Bartosz Oczko - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Septem
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Angielskie słówka krzyżuj śmiało...

  ...wpisuj w kratki, odczytuj hasła, szlifuj swoje umiejętności! Nauka języka obcego jest najszybsza, najskuteczniejsza i - co równie ważne! - najprzyjemniejsza, gdy odbywa się w praktyce. Podczas oglądania serialu, rozmowy z cudzoziemcem, czytania książki w oryginale albo rozwiązywania angielskiej krzyżówki. Rozwiązywanie krzyżówek ma i ten niezwykle praktyczny walor, że trzeba przy tym dbać o poprawną pisownię. Nie ma ona większego znaczenia podczas słuchania czy rozmowy, ale już na przykład w liście do przyszłego pracodawcy - i owszem. Umiejętność poprawnego pisania po angielsku może zaważyć na rozwoju kariery!

  Zestaw krzyżówek, które znalazły się w tej książce, został przygotowany przez profesjonalnego tłumacza języka angielskiego, pasjonata nauki języków obcych, od lat uważnie studiującego procesy związane z ich przyswajaniem. Krzyżując angielskie wyrazy, Bartosz Oczko miał na uwadze nie tylko to, by czytelnicy jak najwięcej się nauczyli, ale także by dobrze się przy tym bawili. Jeśli zatem lubisz łamigłówki i chcesz sprawdzić, jak dobrze znasz język Szekspira, weź w dłoń ołówek, długopis lub pióro i bierz się do nauki. Do nauki przez zabawę!

  Krzyżówki zostały dostosowane do poziomów C1 i C2.

  O autorze ebooka

  Bartosz Oczko - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, z zawodu redaktor, tłumacz i nauczyciel języka angielskiego. Wieloletni współpracownik wydawnictwa Helion oraz szkoły języków obcych Profi-Lingua. Pasjonują go języki obce oraz procesy ich przyswajania. Uczy dorosłych i młodzież, a sam uczy się języka hiszpańskiego i chińskiego.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint