ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Uwięziona w bursztynie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Diana Gabaldon
  Okładka książki/ebooka Uwięziona w bursztynie

  Okładka książki Uwięziona w bursztynie

  Okładka książki Uwięziona w bursztynie

  Okładka książki Uwięziona w bursztynie

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  840
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Wspaniała zabawa fantastyczne przygody romans seks Idealna lektura, by oderwać się od rzeczywistości!

  San Francisco Chronicle

  Soczysta, obrazowa, zmysłowa proza, pełna szczegółów historycznych i humoru.

  Library Jorunal

  Nie przegapcie żadnej części sagi Diany Gabaldon. W tych bestsellerowych książkach ożywa fascynująca opowieść o podróżniczce w czasie Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze.

  Jest rok 1968. Claire Randall powraca wraz z dorosłą córką Brianną do Szkocji. Tu pragnie wyznać prawdę równie zaskakującą, jak wydarzenia, które ją zrodziły: prawdę o starodawnym kręgu kamiennym, miłości przekraczającej granice czasu i szkockim wojowniku Jamesie Fraserze.

  Ale jest też rok 1745. Claire udaje się do Paryża, aby zapobiec skazanemu na klęskę powstaniu w Szkocji pod wodzą księcia Karola Stuarta. Chce ocalić córkę i mężczyznę, którego kocha

  Diana Gabaldon - biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata i rozeszły się w łącznym nakładzie 18 milionów egzemplarzy. W przygotowaniu wszystkie części sagi o ponadczasowej wielkiej miłości Claire Randall i Jamiego Frasera.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności