ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ochrona własności intelektualnej. Wydanie 2 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Grzegorz Michniewicz
  Wydawnictwo:
  C. H. Beck
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  192
   
  PDF

  Opracowanie ma charakter podręcznika akademickiego, zawiera podstawowe wiadomości z zakresu własności intelektualnej. Jest adresowane przede wszystkim do studentów szkół nieprawniczych, ale może zaciekawić również twórców, którzy bezpośrednio są zainteresowani ochroną swoich dzieł. Ponadto z pewnością każdy, kto korzysta z Internetu, powinien mieć podstawową wiedzę na temat zagrożeń, które może napotkać, gdyby chciał kopiować dane zamieszczone na serwerach.

  Podręcznik zawiera nie tylko podstawowe informacje z zakresu własności intelektualnej, ale również interpretację dotyczącą przepisów regulujących tę dziedzinę prawa. Niezależnie od tego w pracy przedstawiono normy, które chronią własność intelektualną, co może być pewnym ułatwieniem w podjęciu decyzji roszczeniowych osobom, których własność intelektualna została lub może być naruszona.

  Praca składa się z dwóch w wyraźny sposób nierozdzielnych części - pierwsza dotyczy praw autorskich i praw pokrewnych, druga - ochrony własności intelektualnej w przemyśle (wynalazki, wzory przemysłowe, oznaczenia geograficzne, znaki towarowe itp.).

   

   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności