ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kot Simona. Za płotem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Simon Tofield
  Wydawnictwo:
  WAB
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  241
   
  PDF

  Co tak naprawdę twój kot wyprawia za płotem?

  Wszystko przez to kąpanie. Gdyby Simon nie targnął się na święte prawo kota do osobistego dbania o higienę, jego kot prawdopodobnie nie postanowiłby spakować tobołka i odejść. Ale z drugiej strony - gdyby nie to, nie poznałby dowcipnych jeży, kolonii znikających zajęcy i miłej rodziny lisów. Nie zaprzyjaźniłby się z dzikim kotem o jednym oku i nie próbował wydoić krowy. Gdyby nie ucieczka - nie dowiedziałby się, jak się żyje za płotem.

  Filmy z Kotem Simona obejrzało na YouTube ponad 50 milionów widzów! Zdobyły także kilka wyróżnień: Nagrodę YouTube "Blockbuster" 2008, nagrodę dla najlepszej komedii British Animation Awards 2008, Prix Animation na międzynarodowym festiwalu Tres Courts 2008.

  Tom pierwszy przygód kota Simona ukazał się w 27 krajach!

  Simon Tofield jest angielskim rysownikiem oraz reżyserem związanym z wytwórnią Tandem Films. Interesuje się przyrodą i malarstwem, jest miłośnikiem spędzania czasu na wolnym powietrzu i, oczywiście, kotów - ma ich cztery - do Hugh, Maisie i Bessa dołączył niedawno Tedy.

  Przygody Kota Simona znane są przede wszystkim z cyklu filmów animowanych, nad którymi Simon Tofield od początku do końca pracuje sam - zajmuje się nie tylko rysowaniem, ale również tworzeniem ścieżki dźwiękowej (podkłada także głos kotu). Filmy te cieszą się niezwykłą popularnością i sympatią wśród widzów na całym świecie, co potwierdzają opinie fanów:

   

  "Genialne! Proszę o więcej!!!"

  "Życie jest dobre, kiedy jest nowy Kot Simona!"

  "Tylko prawdziwy miłośnik kotów mógł stworzyć tak zabawne, a równocześnie tak autentyczne filmy".

  "Absolutnie fantastyczne!"

  "Wszystkie filmy o kocie Simona są cudowne!"

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności