Play

  3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie

  Autor:
  Konrad Ożóg
  Długość
  liczba lekcji: 66, czas trwania: 4:54:19
  Ocena

  Kup kurs 79,00 zł

  Kurs wideo

  3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Okładka książki/ebooka 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie

  Okładka książki 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie

  Okładka książki 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie

  Wydawnictwo:
  Videopoint
  Wersja:
  Online i ZIP (980.1MB)
  Czas trwania:
  4:54:19
  Ocena:
  5.8/6  Opinie: 4
  1. 1. Wprowadzenie 0

  2. 2. Podstawy działania programu 17:38

  3. 3. Praca z interfejsem 47:54

  4. 4. Podstawy modelowania 1:02:07

  5. 5. Praca z liniami 30:20

  6. 6. Więcej narzędzi modelujących 33:06

  7. 7. Organizacja sceny i warstwy 15:37

  8. 8. Kamery, światła i rendering 34:26

  9. 9. Materiały 40:19

  10. 10. Render 12:52

  Obierz kurs na... 3ds Max 2015!

  Witaj w animowanym świecie grafiki trójwymiarowej. 3ds Max to program znany chyba wszystkim twórcom grafiki komputerowej, nawet początkującym. To właśnie on zmieni Twoje życie — dzięki szkoleniu 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie odkryjesz tajemnice znane twórcom gier komputerowych oraz grafikom pracującym w branży filmowej i telewizyjnej. Stąd tylko krok do rozpoczęcia fascynującej kariery.

  3ds Max od lat jest jednym z najpopularniejszych programów do tworzenia trójwymiarowych animacji i grafiki. Dzięki niemu powstało mnóstwo gier, projektów architektonicznych, a także arcydzieł animacji, jak oscarowa Katedra.

  Nie możesz się doczekać, kiedy i Ty wymodelujesz pierwszą postać i tchniesz w nią ducha? Intuicyjny i przyjazny interfejs omawianego środowiska oraz szkolenie, które rozpoczynasz, pozwolą tworzyć efektowne grafiki i animacje nawet osobom zaczynającym dopiero przygodę z programem 3ds Max.

  Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Poznasz zasady obsługi programu.
  • Szybko nauczysz się podstaw modelowania.
  • Dowiesz się, czym jest modelowanie edit poly.
  • Zaczniesz pracować z warstwami.
  • Będziesz operować kamerą i światłem.
  • Ustawisz oświetlenie dzienne.
  • Nałożysz odpowiednie materiały, skórę, tkaninę na wybrane powierzchnie.
  • Wyrenderujesz i zapiszesz gotowe ujęcia.

  A do tego...

  • Będziesz profesjonalnie zarządzać zasobami projektu.
  To zdumiewające, ale już po odbyciu sześćdziesięciu siedmiu lekcji składających się na 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie samodzielnie wykonasz swój pierwszy projekt. Wykorzystasz w tym celu modele własne, jak również te pochodzące z bibliotek. Następnie bez problemu wyrenderujesz gotowe dzieło.

  Niezły z niego model

  Program 3ds Max to kompleksowe narzędzie do modelowania, animacji, renderowania dla twórców gier, filmów i ruchomej grafiki. Jest jednym z najlepszych i najbardziej rozpowszechnionych programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej i modelowania 3D. Wygodny, stosunkowo prosty w obsłudze, oferuje mnóstwo wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność i dostosowujących do indywidualnych wymagań użytkownika.
  Zakres możliwości programu jest naprawdę imponujący. Przeróżne techniki graficzne i techniki animacji trójwymiarowej, szereg silników renderujących, systemów modelowania kształtów i nadawania tekstur — to wszystko, w połączeniu z przyjaznym interfejsem, doskonale sprawdzi się w pracy zarówno początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów. Pracy, która jest zabawą, w dodatku świetnie opłacaną i przynoszącą zdumiewające efekty.

  Niech się darzy w trójwymiarze

  Interaktywne szkolenie 3ds Max 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie 3D, oświetlenie i renderowanie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do tego, by odnieść sukces w środowisku 3ds Max. Poznasz elementy znajdujące się w głównym oknie programu, dowiesz się, gdzie znaleźć i do czego służą najczęściej używane narzędzia, zaczniesz także projektować materiały oraz manipulować kamerą i oświetleniem.
  Pójdziemy jeszcze dalej. Podczas kolejnych lekcji określisz punkt ciężkości swojego modelu i zaczniesz edytować jego położenie. Poznasz funkcję Align i wyrównasz obiekty. Będziesz wytłaczać linie i stosować Lathe — geometrię obrotową. Zaczniesz samodzielnie zarządzać obiektami w scenie przez Scene Explorer. Stworzysz własną kamerę, określisz punkt perspektywy, dostosujesz do niej światło i ustalisz lokację geograficzną oraz porę roku i dnia. Przypiszesz odpowiedni materiał do obiektów, a nawet zdefiniujesz kolor powierzchni poprzez teksturę. Tak opracowany projekt pozostanie Ci tylko wyrenderować i przedstawić szerokiej publiczności.

  Poznaj naszego eksperta

  Konrad Ożóg — projektant, absolwent wrocławskiej ASP. Certyfikowany trener 3ds Max oraz Revit. Obecnie freelancer zajmujący się tworzeniem projektów grafiki trójwymiarowej. Prowadzi szereg szkoleń i konsultacji indywidualnych w zakresie obsługi programów Revit i 3ds Max. Opracowuje materiały szkoleniowe. Twórca wizualizacji architektonicznych i produktowych, a także filmów instruktażowych w zakresie animacji i wizualizacji.
   
  Selling ebookpoint.pl