Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Damian Kleczewski
  Wydawnictwo:
  Imprint Media
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  299
   
  Mobi

  Ebook

  50,00 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  KOMPENDIUM INWESTORA to najobszerniejsze wprowadzenie do tematyki inwestowania w nieruchomości, jakie dotychczas ukazało się na polskim rynku. Damian Kleczewski, członkowie jego zespołu inwestycyjnego oraz zaproszeni do współpracy eksperci dzielą się z Czytelnikiem praktyczną wiedzą, wynikającą z wielu lat doświadczeń pracy na polskim rynku. Odkrywają też cały szereg branżowych "patentów" i sekretów dostępnych dotychczas wyłącznie dla uczestników drogich, zamkniętych szkoleń.


  Ta książka to ponad 400 stron wartościowej treści. Żadnego lania wody i motywacyjnych banałów! Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, możesz potraktować to kompendium jako niezbędny kurs inwestowania. Jeśli już masz za sobą doświadczenia we flipach lub przygotowywaniu mieszkań na wynajem, odkryjesz tu setki sprawdzonych sposobów na zwiększenie rentowności, optymalizację swoich działań, zmniejszenie ryzyka oraz kreatywne działanie na coraz bardziej zatłoczonym rynku.

   

  Tak piszą o KOMPENDIUM INWESTORA eksperci z branży:
  "Damian Kleczewski znowu zaskakuje. Podoba mi się, że jego tekst to same konkrety. Dzisiaj mamy na rynku całą masę przeciętnych inwestorów. Jeśli chcesz z nimi wygrać, musisz być ponadprzeciętny. A żeby stać się ponadprzeciętnym, trzeba wciąż się edukować i być o krok przed konkurencją. Działając w nieruchomościach powinieneś czerpać wiedzę z różnych źródeł i nie możesz sobie pozwolić na pominięcie tej pozycji Damiana".

  --Wojciech Orzechowski, inwestor, szkoleniowiec, mentor


  "W tej książce wszystko, co ważne w procesie inwestycyjnym, jest omówione w prosty sposób i to buduje jej wartość. Polecam!"
  --Daniel Siwiec, inwestor i deweloper

   

  DAMIAN KLECZEWSKI ma w swym dorobku ponad 7 lat doświadczeń,
  dziesiątki przeprowadzonych transakcji i wyremontowanych lokali oraz setki zadowolonych najemców. Twórca marki "Zrozumieć nieruchomości" i autor audycji pod tym samym tytułem w Radiu Kontestacja. Wykładowca studiów MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doradca i szkoleniowiec, autor kilku książek o nieruchomościach. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w kamienicach oraz w wielkiej płycie, w szczególności z myślą o przygotowywaniu mieszkań na wynajem. Mistrz miniaturyzacji. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i optymalizacyjnych. Doradza innym, jak mogą dzięki nieruchomościom zabezpieczyć swoją rodzinę i zyskać cenny czas. Kilkanaście osób spośród uczestników jego szkoleń stało się już rentierami. Prywatnie mąż i radosny ojciec pięciolatka.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności