ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zarządzanie projektami dla bystrzaków (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Stanley E. Portny
  Wydawnictwo:
  Dla bystrzaków
  Wydawnictwo:
  Dla bystrzaków
  Ocena:
  4.8/6  Opinie: 5
  Stron:
  336
  Druk:
  oprawa miękka
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Dziel, rządź i zarządzaj projektami jak z płatka!

  Napięte terminy, ograniczone budżety, obniżanie kosztów przy zachowaniu doskonałej jakości oraz wysokie oczekiwania klientów - oto chleb powszedni współczesnych project managerów. Jak w tych warunkach doprowadzić każdy projekt do szczęśliwego finału i nie postarzeć się przy tym o dziesięć lat? Ten praktyczny przewodnik stanie się Twoją tarczą, Twoim orężem w codziennej walce o przetrwanie, jaką jest zarządzanie projektami. Dostarczy Ci nie tylko wiedzy teoretycznej, ale i mnóstwa praktycznych wskazówek. A jeśli przygotowujesz się do egzaminu Project Management Professional ® (przeprowadzanego przez organizację Project Management Institute), książka ta okaże się dla Ciebie wprost bezcenna, gdyż jej treść jest zgodna z PMBOK w wersji 4. Zapanuj nad otaczającym Cię chaosem i uzyskaj znakomite rezultaty, a przy tym osobistą i zawodową satysfakcję.

  • ABC zarządzania projektami — poznaj najważniejsze czynniki udanej realizacji przedsięwzięcia.
  • Trzymanie ręki na pulsie — buduj efektywny harmonogram oraz budżet projektu, dzięki którym poszczególne etapy będą realizowane na czas.
  • Skuteczny zespół projektowy — dowiedz się, jak wybierać do projektu najlepszych współpracowników.
  • Realizacja projektu — poznaj najlepsze techniki śledzenia postępów, analizowania oraz komunikowania statusu projektu od początku do końca.
  • Rozwój umiejętności – naucz się umiejętnie korzystać z technologii i stosować podejście Earned Value Management.

  Dowiedz się, jak:

  • definiować cele projektu i określać związane z nimi oczekiwania
  • identyfikować różne grupy odbiorców projektu
  • dzielić zakres pracy na fragmenty łatwe do kontrolowania
  • nowocześnie szacować zasoby i nimi zarządzać
  • zarządzać ryzykiem i radzić sobie z niepewnością
  • być skutecznym liderem projektu i zespołu


  Stan Portny jest konsultantem w dziedzinie zarządzania projektami. Posiada certyfikat PMP®. Prowadził szkolenia i doradzał pracownikom ponad 150 organizacji w sektorze publicznym i prywatnym. Opracował i przeprowadził programy szkoleniowe dla ponad 50 000 pracowników szeregowych oraz przedstawicieli kadry menedżerskiej. W swojej książce łączy analityczne podejście z wewnętrznym poczuciem ładu i równowagi oraz głębokim szacunkiem dla osobistego potencjału jednostki.

  O autorze ebooka

  Stanley E. Portny jest światowej klasy ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami i przewodzenia zespołom projektowym. Przez ostatnie 35 lat prowadził szkolenia i doradzał pracownikom ponad 200 różnych organizacji. Posiada certyfikat Project Management Professional (PMP®) nadany przez Project Management Institute.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint