Umbria, Marche, Abruzja. Travelbook. Wydanie 1 Beata i Paweł Pomykalscy

- Autor:
- Beata i Paweł Pomykalscy
- Serie wydawnicze:
- Travelbooki
- Wydawnictwo:
- Bezdroża
- Ocena:
- Stron:
- 176
- Druk:
- oprawa miękka
Opis
książki
:
Umbria, Marche, Abruzja. Travelbook. Wydanie 1
Umbria, Abruzja i Marche to krainy w środkowych Włoszech, w których z pewnością nie brakuje atrakcji. Ta część słonecznej Italii wciąż czeka na odkrycie, nadal bowiem pozostaje mniej znana choćby od leżącej po sąsiedzku Toskanii. Dzięki połączeniem lotniczym z Polski do Perugii, Ankony i Pescary poznawanie tych regionów stało się łatwiejsze. Cenne zabytki, urokliwe miejscowości, wspaniałe pejzaże, dzika przyroda, do tego przyjemne plaże i pyszna kuchnia - i pomysł na idealny wyjazd gotowy!
- Urokliwe miasta, miasteczka i wioski
- Majestatyczne zamki i twierdze
- Wspaniałe romańskie świątynie
- Pamiątki po Etruskach i Rzymianach
- Fascynująca kultura i intrygujące zwyczaje
Bezdroża - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Umbria, Marche, Abruzja. Travelbook. Wydanie 1 Beata i Paweł Pomykalscy
(0)