Survivalowe patenty w szkoleniu SERE Wojciech Jasewicz, Piotr Cyran
- Autorzy:
- Wojciech Jasewicz, Piotr Cyran
- Wydawnictwo:
- Bezdroża
- Wydawnictwo:
- Bezdroża
- Ocena:
- Stron:
- 224
- Druk:
- oprawa miękka
Opis
książki
:
Survivalowe patenty w szkoleniu SERE
Czy z puszki po konserwie można zrobić kuchenkę, lampę albo narzędzie do zdobycia pożywienia? W survivalu wszystko zależy od wiedzy i pomysłowości.
Ta książka to zbiór praktycznych patentów wypracowanych podczas szkoleń SERE, a także wieloletniej służby wojskowej. Autorzy pokazują, jak ze składników racji żywnościowych, opakowań, butelek czy innych elementów, również tych traktowanych jako odpady, stworzyć sprzęt, który może pomóc przetrwać w terenie.
Dowiesz się, jak improwizować narzędzia, pozyskiwać wodę, rozpalać ogień, budować schronienie i wykorzystywać każdy dostępny materiał. To praktyczny przewodnik dla pasjonatów survivalu, bushcraftu i militariów jak również wszystkich, którzy chcą być przygotowani na sytuacje kryzysowe.
W survivalu bowiem najważniejszym zasobem nie jest sprzęt. Jest nim Twoja wyobraźnia.
Książka dla czytelników powyżej czternastego roku życia.
Bezdroża - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana
Oceny i opinie klientów: Survivalowe patenty w szkoleniu SERE Wojciech Jasewicz, Piotr Cyran
(0)