ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Taki wstyd (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Joanna Jagiełło
  Wydawnictwo:
  Nasza Księgarnia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  352
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  W mroźną noc sylwestrową w Helu zostaje popełnione morderstwo. Kto mógłby chcieć zabić lubianego przez wszystkich szefa miejscowego chóru? Dochodzenie nie przynosi efektów i sprawa pozostaje nierozwiązana.

  Pół roku później do nadmorskiego miasta przyjeżdżają Marta i Olgierd. Kiedyś byli małżeństwem, teraz spędzają razem urlop jako przyjaciele, choć każde z nich skrycie oczekuje czegoś więcej. Prywatne śledztwo w sprawie niewyjaśnionego morderstwa znowu jednak wystawi ich relację na próbę. Niektórych tajemnic lepiej nie odkrywać

  Joanna Jagiełło (ur. 1974) ukończyła wydział anglistyki na UW. Współpracowała z czasopismami Perspektywy oraz Cogito jako dziennikarka i autorka materiałów do nauki języka angielskiego. Uczyła na wydziale anglistyki oraz w liceach i gimnazjach. Przez wiele lat pracowała jako redaktorka podręczników do języka angielskiego. Jest autorką autobiograficznej powieści dla dorosłych Hotel dla twoich (2014) oraz dwóch powieści dla młodzieży: Kawa z kardamonem (2011) i Czekolada z chili (2013). Obie zostały wydane również na Ukrainie. Napisała także książki dla młodszych dzieci: Oko w oko z diplodokiem (2013) oraz Pamiętnik Czachy (2014), a także dwa tomiki poetyckie: Moje pierwsze donikąd (1997) i Ślady (2013). Oprócz pisania lubi grać na gitarze, śpiewać i malować. Ma dwie córki. Mieszka w Warszawie.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności