ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    Ghostwriter. Lene Jensen i Michael Sander. Tom 5

    (ebook) (audiobook) (audiobook)
    Ghostwriter. Lene Jensen i Michael Sander. Tom 5 Steffen Jacobsen - okładka ebooka

    Ghostwriter. Lene Jensen i Michael Sander. Tom 5 Steffen Jacobsen - okładka ebooka

    Ghostwriter. Lene Jensen i Michael Sander. Tom 5 Steffen Jacobsen - okładka audiobooka MP3

    Ghostwriter. Lene Jensen i Michael Sander. Tom 5 Steffen Jacobsen - okładka audiobooks CD

    Zajrzyj do książki

    Wydawnictwo:
    SAGA Egmont
    Wydawnictwo:
    SAGA Egmont
    Ocena:
    Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
    Stron:
    235
    Czas nagrania:
    10 godz. 4 min.
    Czyta:
    Jacek Rozenek
    Dostępne formaty:
    ePub
    Mobi
     
    Audiobook w mp3
    Czytaj fragment

    Ebook (19,49 zł najniższa cena z 30 dni)

    24,99 zł (-17%)
    20,79 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 19,49 zł najniższa cena z 30 dni)

    Audiobook w mp3

    47,99 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    Przenieś na półkę

    Do przechowalni

    Do przechowalni

    Mroczne sekrety, potężni gracze z Big Pharmy i morderstwo dyrektora jednego z wiodących światowych koncernów farmaceutycznych oraz ghostwritera piszącego jego biografię. Jak wielu ludzi wciągniętych jest w aferę farmaceutyczną? Jaką rolę odegra zaginiony pamiętnik? 

    Trzymająca w napięciu kontynuacja przygód Lene Jensen i Michaela Sander autorstwa Steffen’a Jacobsen’a zatytułowana Ghostwriter

    Mroźna zima, duńska wyspa, tajemnice przemysłu farmaceutycznego i krwawe morderstwo.

    Na parkingu w Zelandii Północnej dyrektor jednego z wiodących światowych koncernów farmaceutycznych siedzi martwy w swoim samochodzie. Kilka kilometrów dalej ghostwriter, który miał napisać jego biografię leży z kulą w głowie. Kierująca śledztwem komisarz Lene Jensen odkrywa, że istotnym elementem w sprawie jest zaginiony pamiętnik. Zawarta w nim wiedza ma tak wielką siłę rażenia, że potężni gracze z Big Pharmy nie cofną się przed niczym, aby ukryć ją przed światem. Śledztwo szybko prowadzi również w kierunku męża pani komisarz, prywatnego detektywa Michaela Sandera, który także skrywa mroczny sekret.

    To piąta niezależna część serii o Michaelu Sanderze i Lene Jensen.

    Idealna dla fanów Stiega Larssona i Jo Nesb!

    Wybrane bestsellery

    Steffen Jacobsen - pozostałe książki

    SAGA Egmont - inne książki

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności

    Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint