ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ostatni Zjadacz Grzechu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Francine Rivers
  Okładka książki/ebooka Ostatni Zjadacz Grzechu

  Okładka książki Ostatni Zjadacz Grzechu

  Okładka książki Ostatni Zjadacz Grzechu

  Okładka książki Ostatni Zjadacz Grzechu

  Wydawnictwo:
  Bogulandia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Druk:
  oprawa miękka

  Wszystko, co tak naprawdę liczy się dla Cadi Forbes, to znalezienie tego jedynego człowieka, który mógłby uwolnić ją od grzechu, pustoszącego jej dni i noce... grzechu, który ograbił ją z miłości matki i sprawił, że zapragnęła uciec od życia i jego okrutnej sprawiedliwości.

  Wie, że jest to zakazane, a robiąc to sprowadzi na siebie przekleństwo. Jednak coś, co tkwi gdzieś głęboko w niej, pomimo wszystkich złowieszczych ostrzeżeń, instynktownie popycha ją do tego, by odszukać „zjadacza grzechu”.

  Zanim ich podróż dobiegnie końca Cadi i „zjadacz grzechu” muszą spotkać się ze sobą twarzą twarz oraz z Tym, który zażąda od nich wszystkiego w zamian za uzyskanie odpowiedzi, jakich poszukują.

  Na podstawie powieści reżyser Michael London nakręcił film "The Last Sin Eater"


  "Ostatni zjadacz grzechu" to doskonałe połączenie realistycznych bohaterów, dokładności historycznej i tajemnicy.
  Historia trzymająca w napięciu. Bardzo dobrze napisana. Zdecydowanie nie jednowymiarowa. Wyzwala różne emocje. Ale poza ciekawą fabuła, co ważniejsze, ta książka naprawdę otworzyła mi umysł i duszę do prawdziwego znaczenia przebaczania. Jeśli szukasz wielkiej historii, która jest w stanie wywołać wiarę i dobroć, przeczytaj tę książkę!
  Gorąco polecam
  Edyta Bogulak

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności