ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Orzecznictwo SN w zakresie postępowania cywilnego - okiem praktyków (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Wydawnictwo:
  C. H. Beck
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  692
   
  PDF

  Wybór orzeczeń Sądu Najwyższego z lat 2005-2011 w zakresie postępowania cywilnego wraz z praktycznymi komentarzami. Podstawowym kryterium przy doborze orzeczeń była ich przydatność dla adwokatów i radców prawnych, wykonujących pracę zawodowego pełnomocnika procesowego. Autorami opracowań i komentarzy są prawnicy zajmujący się praktyką procesową w kancelarii "Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy" w Warszawie.

  Kancelaria Adwokacka - Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy (DTW) została założona w 1992 r. przez dwóch warszawskich adwokatów. Obecnie jest to spółka komandytowa licząca dziesięciu wspólników oraz ponad sześćdziesięciu pracowników i stałych współpracowników. Świadczy usługi we wszystkich dziedzinach prawa, głównie na rzecz polskich przedsiębiorców i inwestorów zagranicznych. W rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej i Forbes plasowana w czołówce kancelarii prawnych i rekomendowana w trzech dziedzinach - procesy sądowe i arbitrażowe, własność intelektualna i nieruchomości.

  DTW jest niezależną krajową kancelarią prowadzącą działalność na terenie całej Polski. Współpracuje z kancelariami w Europie, Azji, USA i Kanadzie, zarówno bilateralnie, jak i w ramach sieci TerraLex, skupiającej samodzielne firmy adwokackie z całego świata.

  Od 2006 r. prawnicy zajmujący sie w DTW praktyką procesową na zaproszenie czasopisma Monitor Prawniczy analizują i komentują orzeczenia Sadu Najwyższego dotyczące procedury cywilnej i kosztów postępowania.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint