ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Klątwa Przeznaczenia

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Wydawnictwo:
  Novae Res
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  812
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Ebook

  37,00 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Podróż przepełniona uczuciami i magią

  Klątwa Przeznaczenia to znakomita literacka propozycja autorstwa Moniki Magoskiej – Suchar i Sylwii Dubieleckiej. Główną bohaterką książki jest czarodziejka Arianne, która, szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem, postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt, przybywa do Czarnej Twierdzy. Jest to budząca postrach siedziba Związku, kształcącego adeptów przeróżnych sztuk. Od łowiectwa, przez etykietę, po sztukę wojenną. W Bractwie rządzonym twardą męską ręką, nie ma miejsca dla inteligentnych, uzdolnionych kobiet, takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak, że za sprawą intrygującego, czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje, zaś Los wyznaczy im wspólną misję.

  (…) Z mgieł zawieszonych nisko nad powierzchnią wody stopniowo zaczynają wyłaniać się ciemne zarysy ogromnej budowli. Dwie kobiety w łodzi powoli kierują się w stronę strzelistej Twierdzy. Z ich perspektywy potężne baszty warowni zdają się sięgać kłębiastych, deszczowych chmur. Starsza z niewiast, odziana w fioletowy płaszcz podróżny, siedzi tyłem do zbliżającego się celu i miarowo wiosłuje. Jej wzrok utkwiony jest w młodej towarzyszce, której całe dotychczasowe życie już za chwilę odmieni się na zawsze. Nie jest pewna, czy będzie to dobra zmiana, ale miejsce, do którego zmierzają, wydawało się jej jedynym ratunkiem dla dziewczyny.

  – Boję się. – Przyglądając się oświetlonym blaskiem pochodni murom starego zamku, czuję, jak narasta we mnie przerażenie.

  – Niepotrzebnie. Długo i bardzo starannie przygotowywałam cię do tego, abyś dziś mogła się zmierzyć ze swym Przeznaczeniem. – W głosie czarodziejki brzmi pewność siebie (…)

                                                                                                 Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Monika Magoska-Suchar - rocznik 1983, urodzona w Krakowie, ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie szczęśliwa mama. Hoduje storczyki, wakacje najchętniej spędza w ukochanej Grecji, jest zakupoholiczką. Lubi mroczne lub otwarte zakończenia, które pozostawiają u zaintrygowanego czytelnika uczucie niedosytu (finałową scenę Przeminęło z wiatrem uważa za mistrzostwo). Jest autorką powieści Zemsta ma twoje imię i Więzień namiętności

  Sylwia Dubielecka, Monika Magoska-Suchar - pozostałe książki

  Novae Res - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint