ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zanim wyznaczysz kierunek (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Marek Golasik
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  5.8/6  Opinie: 8
  Stron:
  104
   
  PDF

   


  Zanim wyznaczysz kierunek i otworzysz swoją firmę.

  Książka kierunkowa dla szukających drogowskazu do wolności finansowej. Nie wystarczy marzyć o tym by stać się  w przyszłości bogatym i nie zależnym człowiekiem, należy przestrzegać zasad które opracowałem i opisałem .
  Projekt flow to droga do wnętrza siebie byś mógł odnaleźć w sobie to co kochasz robić i zacząć na tym zarabiać, byś mógł własne flow przekuć w prace jaka będziesz wykonywał z pasją.
  Oszczędzanie i robienie tego co kochasz to algorytm na szczęśliwe życie , ale by to nastąpiło musisz zacząć od zaraz.

  Znajdziesz takie zagadnienia: jak założyć firmę i kierować jej marketing na właściwe tory, jakich błędów możesz uniknąć, jak stworzyć markę i zespół który będzie pracował z tobą.
  Historie zawarte w książce to prawdziwe przykłady z naszego podwórka, opisane w całości które miały miejsce w Polsce.

  Marek Golasik menadżer szkolący, przedsiębiorca, człowiek z pasją w budowaniu biznesu w oparciu o własne flow. Specjalista z zakresu szkoleń face to face , gdzie system jego nauczania jest doceniany przez największych sceptyków.

  W świecie przepływu informacji, jego publikacje cechują się prostotą przekazu i przejrzystością.
  System oszczędzania 12/18 znalazł uznanie i otworzył świadomość ludziom w każdym wieku bez względu na prace, i status społeczny. Program jest skierowany do osób które chcą zmienić swoje życie i swoje finanse by w przyszłości cieszyć się wolnością finansową

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności