Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wodospady Cienia (Tom 5). Wybrana o zmroku (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  C.C. Hunter
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo JK
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  432
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Nadchodzi czas ostatecznej rozgrywki 

  Ostatni tom z bestsellerowej serii Wodospady Cienia. Kylie zna już odpowiedzi na większość pytań, które od dawna ją dręczyły. Dowiedziała się do jakiej grupy nadprzyrodzonych istot należy. Przebywając w obozie wśród podobnych do niej wiele się nauczyła i lepiej poznała swojego dziadka i ciotkę. Mimo, że rodzina nalega by z nimi została Kylie tęskni za Wodospadami Cienia, za przyjaciółmi i mimo, że bardzo ją zranił również za Lucasem. Gdy na jej trop wpada najpotężniejszy wróg, dziewczyna widzi przed sobą tylko jedną możliwość: musi przejść przemianę i przejąć pełną kontrolę nad swoimi umiejętnościami. Tylko to pozwoli jej powstrzymać Maria. Jej podróż ku własnej tożsamości nie zakończy się jednak, dopóki jej serce nie dokona ostatecznego wyboru. Wszystko zmierza ku tej decydującej chwili, gdy Kylie ostatecznie przypieczętuje swój los i na zawsze odda komuś serce. Ostatnia część przygód Kylie to wspaniałe zwieńczenie cyklu. Autorka zgrabnie prowadzi akcję cały czas zaskakując czytelnika nowymi wydarzeniami.  Książki C.C. Hunter to znakomite powieści dla młodzieży, w których zaczytują się dorośli.

  (…) Kylie unio­sła wzrok znad leżą­cego na ele­ganc­kim por­ce­la­no­wym tale­rzu kawałka pizzy pep­pe­roni, pró­bu­jąc zigno­ro­wać ducha, który wyma­chi­wał zakrwa­wio­nym mie­czem za ple­cami jej dziadka i ciotki. Jej nie­dawno odna­le­zieni krewni byli… dobrymi ludźmi, ale odro­binę nazbyt ele­ganc­kimi. A tacy raczej nie lubią, gdy nie­pro­szony duch zachla­puje im krwią ściany jadalni.

  Zjawa, kobieta o ciem­nych, dłu­gich wło­sach, tro­chę po trzy­dzie­stce, znie­ru­cho­miała z unie­sio­nym mie­czem i spoj­rzała wprost na Kylie.

  – Zabi­jasz albo giniesz. To raczej pro­ste.

  Słowa odbiły się echem w gło­wie dziew­czyny. Poro­zu­mie­wała się z duchem tele­pa­tycz­nie, a bio­rąc pod uwagę temat, który oma­wiały, był to chyba naj­lep­szy spo­sób.

  „To nie takie pro­ste” – odparła. – „A poza tym, pró­buję jeść, więc mogła­byś już sobie iść?”.

  – To nie­grzeczne! – ode­zwał się duch. – Masz poma­gać duchom. Musisz sto­so­wać się do zasad.

  Kylie zaci­snęła palce na płó­cien­nej ser­wetce, którą miała na kola­nach. No dobrze, czy w pod­ręcz­niku było coś na temat tego, że zakli­nacz ma być uprzejmy wobec nie­zno­śnych duchów?

  Och, momen­cik, prze­cież nie było żad­nego cho­ler­nego pod­ręcz­nika ani zasad. Impro­wi­zo­wała. Wła­ści­wie wszystko impro­wi­zo­wała – zakli­na­nie duchów, bycie istotą nad­na­tu­ralną, czy­jąś dziew­czyną (…)                                                                                                   

  Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności