ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Siostry (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Claire Douglas
  Okładka książki/ebooka Siostry

  Okładka książki Siostry

  Okładka książki Siostry

  Okładka książki Siostry

  Wydawnictwo:
  WAB
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  278
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Daj się wciągnąć w sieć intryg i kłamstw.

  Fascynująco klaustrofobiczna i nieprzewidywalna na każdej kolejnej stronie: idealna dla fanów Dziewczyny z pociągu. - "Marie Claire"

  Abi nie może się pozbierać po tragicznej śmierci Lucy, jej siostry bliźniaczki. Od wypadku minęło półtora roku, jednak nadal bierze antydepresanty, chodzi na terapię. Ale gdy poznaje Beatrice, wszystko zmienia się na lepsze. Bea jest lustrzanym odbiciem Lucy. Wkrótce dziewczyny zamieszkują pod jednym dachem, ale w domu zaczynają dziać się dość niepokojące rzeczy... W tym klimatycznym thrillerze psychologicznym nic nie jest takie, jakim z pozoru się zdaje.

  O autorze

  Claire Douglas - brytyjska pisarka. Przez piętnaście lat pracowała jako dziennikarka, pisała zarówno do kobiecych magazynów, jak i gazet ogólnokrajowych. W 2013 roku wygrała konkurs na najlepszą debiutancką powieść zorganizowany przez magazyn Marie Claire - nagrodzone wówczas Siostry, wydane dwa lata później (W.A.B. 2016), znalazły się na liście Wschodzących Gwiazd Amazona 2015.

  Kolejne książki Douglas, Ktokolwiek widział (2016, W.A.B. 2017) i Odwet (2017), trafiły na listę bestsellerów Sunday Timesa.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint