ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pod gwiazdami Rio (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Ana Veloso
  Okładka książki/ebooka Pod gwiazdami Rio

  Okładka książki Pod gwiazdami Rio

  Okładka książki Pod gwiazdami Rio

  Okładka książki Pod gwiazdami Rio

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  528
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Płomienna jak słońce Brazylii zmysłowa, słodko-gorzka i pełna namiętności kontynuacja powieści Zapach kwiatów kawy

  Rio de Janeiro złotych lat dwudziestych. Ana Carolina jest piękna, bogata i w pełni cieszy się życiem. Z okazji dwudziestych pierwszych urodzin rodzice wysyłają ją w wielką podróż po Europie.

  Z dala od rodziny niepokorna piękność pozwala sobie na małe eskapady, jakie w jej rodzinnej Brazylii byłyby niemożliwe. Pewnego wieczoru trafia do paryskiego kabaretu, gdzie flirtuje z mężczyzną, którego widok zapiera jej dech w piersi. Nieznajomy przedstawia się jako Antoine, ona zaś jako Caro żadne nie zdradza drugiemu nic więcej na swój temat. Mijają trzy lata i kiedy Ana Carolina szykuje się w Rio do ślubu ze swoją młodzieńczą miłością Luízem, poznaje Antónia, kolegę narzeczonego. W kobiecie budzi się wielka namiętność, gdy okazuje się, że António to w istocie jej Antoine

  Ana Veloso, ur. w 1964 roku, z wykształcenia romanistka, jest dziennikarką i pisarką. Przez wiele lat przebywała w Brazylii, obecnie mieszka w Hamburgu. W Świecie Książki ukazały się jej bestsellerowe powieści: Bądź zdrowa, Lizbono, Dziewczyna znad Rio Paraiso, Woal, Pieśń kolibra.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint