Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Opowiem ci pewną historię (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Annie Barrows
  Okładka książki/ebooka Opowiem ci pewną historię

  Okładka książki Opowiem ci pewną historię

  Okładka książki Opowiem ci pewną historię

  Okładka książki Opowiem ci pewną historię

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  600
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Uznana za jedną z najlepszych książek roku przez BookPage nowa powieść autorki Stowarzyszenia Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek odznacza się mądrością, skrzy dowcipem i jest pełna życia.

  Latem 1938 roku senator Beck pozbawia córkę Laylę środków finansowych i żąda, by podjęła pracę przy Federalnym Projekcie dla Pisarzy, programie zapewniającym posady w ramach Nowego Ładu. Layla, pozbawiona towarzystwa, do którego przywykła, musi zająć się spisaniem dziejów prowincjonalnego miasta Macedonii w Wirginii Zachodniej, ośrodka przemysłu pończoszniczego. Jest przekonana, że od tej chwili będzie wiodła nudne życie, lecz gdy wynajmuje pokój w domu rodziny Romeynów, dziewczynę wciąga ich skomplikowany świat. Wkrótce odkrywa, że prawda o losach miasta jest ściśle związana ze skomplikowaną przeszłością tego rodu.

  Równie ekscentryczna jak Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek, a jednak odmienna Nieustraszony duch Willi, jej zamiłowanie do przygód i wrodzona inteligencja przypomniały mi dwie inne literackie postacie dziewczynek osieroconych przez matki: Smyk Finch w Zabić drozda Harper Lee oraz Flawię de Luce w kryminalnej serii Alana Bradleya.

  The Washington Post

  Opowiem ci pewną historię to doskonała lektura na lato. Fabuła zachęca do przewracania kolejnych kartek, sceneria pozwala poczuć się, jakby człowiek przeniósł się w inne miejsce i czasy, postacie stają się znajomymi, którzy pozostają z nami na zawsze.

  Miami Herald

  Autorce wystarczyło odwagi, by uczynić główną bohaterką swojej nowej powieści spostrzegawczą i zadziorną dziewczynkę. Barrows tworzy postać wiarygodną i chwytającą za serce.

  USA Today

  Podnosząca na duchu opowieść o dorastaniu, która skrzy się od pełnych lokalnego charakteru opisów zżytej ze sobą rodziny z małego miasteczka. Powieść pełna zapadających w pamięć, wyrazistych postaci.

  The Seattle Times

  Wspaniała rodzinna saga pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji, która z każdą przeczytaną stroną wciąga czytelnika coraz bardziej.

  St. Louis Post-Dispatch

  Przyjemna lektura na letnie dni Interesujące postacie, wiernie oddane historyczne detale, wiele zwrotów akcji, które tworzą frapującą opowieść.

  The Roanoke Times

  Annie Barrows jest współautorką Stowarzyszenia Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek, książki, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. W swojej najnowszej powieści Barrows ponownie przywołuje urok i ekscentryczność niewielkiego miasteczka, pełnego niezwykłych osobowości i skrywającego niejedną tajemnicę. Mieszka w Kalifornii.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności