ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Niezwykły talent Iris Grace. Opowieść o małej dziewczynce i jej wyjątkowej kotce (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Arabella Carter-Johnson
  Wydawnictwo:
  Nasza Księgarnia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  320
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  39,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Iris ma sześć lat i cierpi na autyzm głęboki przez pierwszych pięć lat niemal nie nawiązywała kontaktów z otoczeniem, rzadko śmiała się i mówiła. Jej matka była w rozpaczy wszystko wskazywało na to, że dziewczynka nigdy nie opuści świata ciszy.

  Cudem, który odmienił życie Iris, był jej odkryty przypadkiem talent malarski. Niezwykłymi obrazami dziecka, porównywanego do Renoira i Moneta, zachwycają się dziś kolekcjonerzy, właściciele największych domów aukcyjnych i krytycy sztuki.

  A jednak najważniejszy wyłom w milczącym świecie Iris uczyniła Thula kotka, z którą dziewczynkę połączyła jedyna w swoim rodzaju więź. Rodzice patrzyli ze zdumieniem, jak Iris rozmawia z ufną i cierpliwą Thulą, jak zaczyna śmiać się, wychodzić do ogrodu, otwierać się na innych ludzi, a także w jej towarzystwie malować.

  Ta niezwykła, bardzo intymna książka, pełna poruszających zdjęć dziewczynki i jej kotki, została napisana przez matkę Iris, Arabellę. To opowieść o wspólnym życiu Iris i Thuli, a także o tym, że za sprawą przyjaźni i sztuki można zburzyć nawet najgrubszy mur.

  *Wersja elektroniczna książki nie zawiera zdjęć ani ilustracji z wydania papierowego.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności