ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jezus mówi do ciebie

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sarah Young
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Esprit
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  528
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Otwórz serce na to co mówi Jezus

  Sarah Young, chrześcijańska pisarka podczas osobistych rozmów z Panem poczuła ogromną potrzebę spisywania ich na papier. Później, gdy zaczęła dzielić się swoimi zapiskami zauważyła, że dla wielu ludzi stają się one źródłem duchowej radości, spokoju i szczęścia. Właśnie w ten sposób powstała jej książka Jezus mówi do Ciebie, którą przeczytało już 8 milionów ludzi. Jej fenomen polega na tym, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Uniwersalne rozważania na każdy dzień. Dzięki tej lekturze z pewnością wielu ludzi spojrzy z dystansem na swoje problemy i codzienne niepokoje. Jezus przywraca wiarę w sens istnienia i uczy dostrzegać pozytywy w otaczającej rzeczywistości. W jego słowach można znaleźć pocieszenie i świadomość opieki. Ta książka daje wsparcie, pokazuje jak ważne jest by wszystkie swoje troski powierzyć Bogu, bo dla Niego nie ma nic niemożliwego. W oczach Pana każdy z nas jest istotą o niezwykłej wartości, a słuchając jego wskazówek i krocząc ścieżką, którą dla nas przygotował możemy osiągnąć prawdziwe szczęście.

  (…) Obecności Boga doświadczyłam po raz pierwszy w malowniczo pięknej scenerii. Mieszkałam i studiowałam wtedy we wspólnocie w maleńkiej wiosce po francuskiej stronie Alp. Był to jeden z ośrodków L’Abri, międzynarodowej organizacji o charakterze duszpasterskim założonej w Szwajcarii przez Francisa i Edith Schaefferów1. Podczas swojego pobytu w L’Abri mogłam do woli zwiedzać bajkowe okolice. Zbliżał się koniec zimy i południowe słońce świeciło tak mocno, że można się było opalać, lecz ziemię wciąż jeszcze pokrywała gruba warstwa śniegu. Rażące promienie słoneczne odbite od nieskazitelnie białego śniegu rozpraszały ciemności umysłu, które od lat zniewalały moje myśli.

  Codziennie wspinałam się na wysokie wzgórze, aby zachwycić swoją duszę widokiem, jaki się stamtąd rozciągał. Stojąc na szczycie, zatracałam się w krajobrazie nieskończonego piękna. W dole leżała wioska, która stała się moim domem. W jej panoramie dominował strzelisty kościół. Po drugiej stronie wzgórza znajdowało się Jezioro Genewskie, które słało mi swoje pozdrowienia, odbijając promienie słoneczne. Gdy podniosłam głowę, widziałam wokół siebie ośnieżone szczyty Alp. Obracałam się ku nim dziesiątki razy, aby wchłonąć tyle, ile tylko się dało, mając do dyspozycji dwoje oczu i ograniczony umysł (…)                                                                      

                                                                                                                Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint