ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jezus mówi do ciebie

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sarah Young
  Jezus mówi do ciebie Sarah Young - okładka ebooka

  Jezus mówi do ciebie Sarah Young - okładka ebooka

  Jezus mówi do ciebie Sarah Young - okładka audiobooka MP3

  Jezus mówi do ciebie Sarah Young - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Esprit
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  380
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  "Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

  Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

  Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga z piórem w ręku. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint