ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Cherem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Dariusz Domagalski
  Okładka książki/ebooka Cherem

  Okładka książki Cherem

  Okładka książki Cherem

  Okładka książki Cherem

  Wydawnictwo:
  Fabryka Słów
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  328
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Oto nadchodzą Aniołowie Pana! Zwiastun Śmierci i Zwiastun Zniszczenia! Bez miłosierdzia unicestwili Sodomę i Gomorę, zgładzili Pompeje, siali zarazy w Europie. Oni patrzyli jak płonęło Chicago i jak wieże WTC waliły się w gruzy. Teraz znów tu są!

  Strzeżcie się Aniołów Zagłady, gdy kroczą by wywrzeć swą pomstę na kananejskich sługach Baala.

  Prawdziwi Bogowie, Stary Testament, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, mafia, sekty i oddziały antyterrorystyczne, współczesne Trójmiasto, tajemniczy przemyt dzieł sztuki. Myślisz, że to mieszanka nie do połączenia? Nie tutaj!

  45 lat temu zniesiono indeks ksiąg zakazanych. Gdyby tak się nie stało "Cherem" już by tam był wpisywany!

  Autor, który do tej pory zasłynął tematyką krzyżacką ("Gniewny pomruk burzy", "Delikatne uderzenie pioruna", "Aksamitny dotyk nocy", "I niechaj cisza wznieci wojnę"), tym razem w nowej odsłonie. - Biorę na warsztat tajemnice Starego Testamentu, czyli to, co jest przemilczane na lekcjach religii - pierwotne imię Boga wywodzące się z panteonu bóstw sumeryjskich, historyczna okupacja ludów Kanaan przez plemiona hebrajskie, Jahwe jako pomniejszy bóg wojny u Madianitów, a nawet demon z mitu o Gilgameszu - mówi sam Dariusz Domagalski.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności