ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zabawka diabła (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Matt Richtel
  Okładka książki/ebooka Zabawka diabła

  Okładka książki Zabawka diabła

  Okładka książki Zabawka diabła

  Okładka książki Zabawka diabła

  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  527
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Co piętnaście lat podwaja się liczba osób cierpiących na poważne zaniki pamięci. Produkcja pamięci komputerowych podwaja się co dwa lata. Między tymi faktami istnieje silniejszy związek, niż ktokolwiek byłby gotów przypuszczać.
  Lane Idle zna pewną tajemnicę, ale jej nie pamięta. Niczego nie pamięta. Ma ponad osiemdziesiąt lat i cierpi na starczą demencję. To niedobrze, tak się bowiem składa, że jeśli jej tajemnica nie zostanie ujawniona, świat czekają ogromne zmiany. Zdecydowanie na gorsze.

  Nat Idle jest dziennikarzem śledczym. W miarę możliwości stara się opiekować dotkniętą starczą demencją babcią. Kiedy pewnego dnia wychodzi z nią na spacer do parku, padają strzały. Okazuje się, że to oni byli celem ataku. Uciekając przed gotowymi na wszystko prześladowcami, Nat trafia na trop gigantycznej afery sięgającej korzeniami do samego serca Doliny Krzemowej. Klucz do zagadki, którą musi rozwikłać, by ocalić życie, jest ukryty we wspomnieniach ponad osiemdziesięcioletniej staruszki. Problem w tym, że tych wspomnień – przynajmniej pozornie – już nie ma…
  Matt Richtel jest dziennikarzem, mieszka i pracuje w Nowym Jorku. W roku 2010 wspólnie z kolegami z redakcji „The New York Timesa” otrzymał Nagrodę Pulitzera. „Zabawka diabła” otwiera cykl thrillerów z Natem Idle’em w roli głównej. 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint