Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Shirlie Roden
  Okładka książki/ebooka Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu

  Okładka książki Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu

  Okładka książki Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu

  Okładka książki Uzdrawianie dźwiękiem. Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  232
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Uzdrawianie dźwiękiem to pierwsza książka autorki. Wprowadza w niej czytelników do magicznego świata dźwięku i wibracji, ucząc jednocześnie rozwijania naturalnej mocy naszego głosu. Dzięki radom Shirlie każdy może się przekonać, że w swoim głosie ma niezwykły uzdrawiający potencjał, który dzięki ćwiczeniom posłuży do uwolnienia fizycznych i emocjonalnych blokad.

  Ta książka to klucz do poznania uzdrawiającego potencjału i odkrycia prawdziwego piękna dźwięków. Siła ludzkiego głosu, który ma moc uspokajania, uzdrawiania i inspirowania, jest znana wszystkim kulturom na całym świecie. Od tysięcy lat instynktownie matki nucą kołysanki dzieciom, aby je uspokoić, mnisi trwają w medytacyjnych mantrach, a ludzie łączą się ze sobą w rytmie pieśni, które śpiewają podczas pracy.

  Wszyscy ludzie mają w sobie potencjał, aby być uzdrowicielami. Wszyscy mogą podnieść swoje wibracje za pomocą dźwięku. Wiedza na ten temat jest zapisana w ludzkiej strukturze DNA.

  W książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Dzięki prostym narzędziom dowiesz się, jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom krok po kroku nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności