ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Szczepienia - przegląd ważnych badań. Streszczenie 400 artykułów naukowych dla rodziców i badaczy (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Neil Z. Miller
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Vivante
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  368
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Wszystko, co musisz wiedzieć o szczepieniach - rzetelna wiedza, potwierdzona badaniami naukowymi.

  Wielu ludzi szczerze wierzy, że wszystkie szczepionki są bezpieczne, działania niepożądane i odczyny poszczepienne występują rzadko, i nie istnieją żadne wiarygodne badania naukowe, które dowodzą, że szczepionki mogą powodować szkody.

  Książka „Szczepienia – przegląd ważnych badań” wyciąga na światło dzienne niewygodne prawdy, o których powszechnie się nie mówi, a które biznes farmaceutyczny chętnie i skrupulatnie stara się ukryć i obalić. Znajdziesz tu streszczenia 400 ważnych prac naukowych, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o szczepieniach o wiarygodne źródła i poznasz przebadane przez specjalistów przypadki odczynów poszczepiennych, które – jak się przekonasz – występują bardzo często.

  ----------------

  "Ta książka powinna być lekturą obowiązkową dla każdego lekarza, studenta medycyny i rodzica. Jej lektura pozwoli Ci dokonać lepszego wyboru."

  - David Brownstein, lekarz

  "Nigdzie indziej nie można znaleźć tak przemyślanego i czytelnego zestawienia badań nad szczepionkami".

  -Toni Kora, była dyrektor ER pediatrycznej Michael Reese Hospital

  "To najbardziej kompleksowe i spójne zestawienie zweryfikowanych badań dotyczących kwestii szczepionek i naturalnej odporności, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Lektura obowiązkowa dla rodziców, nauczycieli i lekarzy."

  -Dr. Tyson Perez, kręgarz, pediatra

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności