Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Słodko-gorzkie życie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Colleen McCullough
  Okładka książki/ebooka Słodko-gorzkie życie

  Okładka książki Słodko-gorzkie życie

  Okładka książki Słodko-gorzkie życie

  Okładka książki Słodko-gorzkie życie

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  448
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Epicka opowieść o miłości, zdradzie i wynagrodzeniu krzywd. Saga, której akcja toczy się w Australii w latach dwudziestych ubiegłego wieku, pióra autorki znakomitej powieści Ptaki ciernistych krzewów.

  Cztery córki pastora Latimera są znane z urody, inteligencji i ambicji w całej Nowej Południowej Walii.  Bardzo ze sobą związane, solidarnie się wspierają, wierząc, że tak będzie zawsze.

  Razem opuszczają rodzinny dom, aby uczyć się pielęgniarstwa. Zamieniając łoża z puchową pościelą na plebanii na spartańskie prycze w szpitalnej bursie. Wielki Kryzys odciska swe piętno na życiu Australii, więc muszą realizować swe ciche marzenia w zmieniającym się wokół  świecie. Czy osiągną niezależność, której tak bardzo pragnęły? Czy życie, podobnie jak miłość, będzie miało słodko-gorzki smak?

  Prawdziwa epopeja. Nietrudno zrozumieć, dlaczego ta niesamowita opowieść zyskała miano australijskiego Przeminęło z wiatrem.

  Observer

  McCoullough jest fenomenalna. Jej bohaterowie pulsują życiem.

  New York Times

  Jedna z tych książek, które będą czytane, dopóki kobiety kochają, a mężczyźni okazują troskę.

  Daily Mirror

  Collen McCullough urodziła się w Nowej Południowej Walii  i uczyła się pielęgniarstwa w Sydney, Londynie oraz w Nowym Jorku. Jest autorką bestselleru Ptaki ciernistych krzewów, który sprzedano na całym świecie w nakładzie 30 milionów egzemplarzy.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności