ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Podwójne życie Pat (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jo Walton
  Okładka książki/ebooka Podwójne życie Pat

  Okładka książki Podwójne życie Pat

  Okładka książki Podwójne życie Pat

  Okładka książki Podwójne życie Pat

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  376
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Jedna kobieta. Dwa światy. Dwie historie

  Jest rok 2015, a Patricia Cowan dożyła sędziwego wieku. "Dziś zdezorientowana" - głosi napis na karcie pacjenta na jej łóżku. Patricia nie wie, który jest rok, nie pamięta o ważnych wydarzeniach z życia swoich dzieci. Za to pamięta o tym, co wydaje się niemożliwe. Pamięta, że wyszła za Marka i miała czworo dzieci - ale pamięta też, że nie wyszła za Marka i wychowała troje dzieci z Bee.

  Była gospodynią domową, która wyzwoliła się z okropnego małżeństwa, czy odnoszącą sukcesy autorką przewodników, mieszkającą w Wielkiej Brytanii i Włoszech? A księżyc, który widzi przez okno: czy znajduje się na nim poczciwa stacja badawcza, czy też posterunek wojskowy najeżony pociskami atomowymi?

  Książka Jo Walton zaczyna się spokojnie, a potem nagle porywa czytelnika w szaloną podróż, wiodącą przez podwójny krajobraz i kończącą się czymś w rodzaju Wyboru Zofii do entej potęgi. Ta droga zapiera dech w piersiach.

   Ursula K. Le Guin

  Jo Walton otrzymała nagrodę Johna W. Campbella za najlepszy debiut w 2002 roku i World Fantasy Award za powieść Tooth and Claw w 2004 r. Inne jej książki to opisująca historię alternatywną trylogia Small Change, złożona z tomów Farthing, Ha'penny i Half a Crown. Za powieść Wśród obcych otrzymała w 2012 r. nagrodę Hugo i Nebula. Jo Walton prowadzi bloga na papersky.livejournal.com oraz pisze felietony w Tor.com. Pochodzi z Walii, mieszka w Montrealu.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności