ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pinkowy kalendarz 2023

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Pinkowy kalendarz 2023 Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra - okładka ebooka

  Pinkowy kalendarz 2023 Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra - okładka ebooka

  Pinkowy kalendarz 2023 Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra - okładka audiobooka MP3

  Pinkowy kalendarz 2023 Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Sensus
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  13
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  ― Cześć, jestem Pink!

  ― Cześć, Pinku, miło cię widzieć.

  ― A wiesz, że teraz będziemy się widywać codziennie? Zostanę z tobą kolejne trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Będę czekał na ciebie w specjalnym miejscu, dobrze?

  Pink, mały niebieski stwór, który jedno ucho ma okrągłe, a drugie trójkątne, wskoczył do naszego kalendarza ściennego na 2023 rok i nazwał go "Pinkowym". Pozaznaczał w nim najważniejsze według niego daty (jak pierwszy dzień wiosny, święta, Dzień Matki i Dzień Ojca) i teraz przekazuje mazak Tobie. Oznacz w kalendarzu ważne dla Ciebie momenty (na przykład dzień, w którym masz urodziny), powieś go na ścianie i ciesz się całym rokiem z Pinkiem, jego rodziną i przyjaciółmi.

  Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku!, Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! - książki nominowanej do nagrody Bestsellery Empiku 2021 oraz nowości Odwagi, Pinku!.

  Wybrane bestsellery

  O autorach ebooka

  Urszula Młodnicka - skończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym z wielką radością zajmuje się na co dzień. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą przyjaciółką na świecie jest Agnieszka Waligóra.

  Agnieszka Waligóra - z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania. Od września 2011 r. wraz z mężem Mateuszem realizuje rowerową podróż przez świat, której pierwszy odcinek wiedzie przez Amerykę Południową. Relacje i zdjęcia zamieszczają na stronie www.nakrancach.pl.

  Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra - pozostałe książki

  Sensus - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint