ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ogród spieczonej ziemi (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Corban Addison
  Okładka książki/ebooka Ogród spieczonej ziemi

  Okładka książki Ogród spieczonej ziemi

  Okładka książki Ogród spieczonej ziemi

  Okładka książki Ogród spieczonej ziemi

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  432
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Serce mi pęka na myśl o prześladowanych dzieciach i ich rodzinach, które cierpią wraz z nimi, nie wiedząc, czy rany, których doznali, kiedykolwiek się zagoją.

  Corban Addison

  Pewnej ciemnej nocy w Lusace, stolicy Zambii, dochodzi do brutalnej napaści na dziewczynkę. Ofiara trafia do szpitala w szoku, niezdolna wypowiedzieć słowa. Jej tożsamość jest zagadką. Wiadomo tylko jedno dziewczynka cierpi na zespół Downa. Czy napaść na nią była przypadkowa, czy też sprawca wybrał ofiarę z premedytacją?

  Na pomoc zostaje wezwana amerykańska prawniczka, która pracuje w organizacji walczącej z plagą napaści seksualnych na dzieci w Afryce. Z powodu krzywdy, jakiej Zoe doznała w przeszłości, los dziewczynki staje się jej szczególnie bliski. Przysięga znaleźć sprawcę. Powoli nawiązuje współpracę, a potem zaskakującą przyjaźń z Josephem Kabutą, zambijskim policjantem. Poszukiwania wiodą ich do najniebezpieczniejszych dzielnic Lusaki i nad wzburzone wody Wodospadu Wiktorii, na dotknięte AIDS ulice Johannesburga i do imponującego Kapsztadu.

  Corban Addison to prawdziwe odkrycie wśród autorów thrillerów. Jego powieści, aktualne, ważne i niezwykle rzetelne, przedstawiają całe spektrum ludzkiego doświadczenia. Deprawację. Upadek. Heroizm. Miłość. Jeśli lubicie historie o szlachetnych ludziach, którzy walczą o dobro w zapomnianych zakątkach świata, ten pisarz, zabierze was w podróż waszego życia.

  John Hart, autor thrillerów

  Wciągająca powieść w stylu Johna Grishama, która sprawi, że będziecie czytać do późnej nocy; Addison ma prawdziwy dar opowiadania Odciśnie ślad na całym świecie książkami, które chwytają za serce, a przy tym dają do myślenia.

  Business Day Live

  Ważna powieść, która ma sumienie i serce, porywa wartką akcją i tworzy wyjątkowy obraz ukrytego i niebezpiecznego świata. Głęboko autentyczny Ogród spieczonej ziemi daje czytelnikowi satysfakcję na każdym poziomie.

  Richard North Patterson, autor kryminałów

  Poruszająca, absolutnie autentyczna, wnikliwa.

  The Witness

  Frapująca powieść, trzymająca w napięciu i pełna emocji.

  Pride

  Corban Addison jest autorem powieści "Wędrówka przez słońce", który stała się międzynarodowym bestsellerem i została wydana w ponad dwudziestu krajach. Addison zajmuje się nie tylko pisarstwem ukończywszy prawo i inżynierię, pracuje także jako prawnik sądowy. Mieszka wraz z rodziną w Wirginii.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności